28 березня 2021 08:05

ДЮФЛУ U-14. Элит-лига. ДВУФК - "Динамо" 1:5

У рамках 1-го туру другого етапу Еліт-ліги чемпіонату ДЮФЛУ «Динамо» U14 гостювало в Дніпрі, де зустрічалося з однолітками Дніпровського вищого училища фізичної культури (ДВУФК).

Перший тайм пройшов за тотального домінування підопічних Сергія Беженара та Євгена Лозинського. Суперник фактично не доходив до нашого штрафного майданчика, а «біло-сині» багато володіли м’ячем, намагаючись знайти ходи до володінь суперника, а коли втрачали, то відразу вступали у відбір уже на чужій половині поля.

Старання динамівців були винагороджені наприкінці першого тайму. Ільченко увірвався до штрафного майданчика з лівого флангу та був збитий суперником, а Попов у компенсований уже час реалізував пенальті – 0:1.

Доволі швидко після поновлення гри нашій команді вдалося подвоїти рахунок. Це Букатий відгукнувся на передачу з лівого флангу та головою заніс м’яча у ворота буквально з метра. А далі пішов голеспад голів у виконанні «Динамо». Спочатку Попов оформив дубль, знову реалізувавши пенальті, буквально за три хвилини Богдан оформив і хет-трик, цього разу замкнувши передачу з правого флангу, а ще трохи згодом рахунок до непристойного довів Бурлаков, вдало зігравши на добиванні.

Утім, без ложки дьогтю не обійшлося. В одній з атак господарів наш захисник, вибиваючи м’яча, влучив у ногу нападнику господарів, і м’яч по високій дузі залетів за комірець нашому воротарю. У підсумку 5:1 – упевнена перемога «Динамо» та вдалий старт у другій частині чемпіонату.

Еліт-ліга U14. Другий етап, 1-й тур

ДВУФК (Дніпро) – «Динамо» – 1:5

«Динамо»: 23. Мойсеєв (12. Ревенко, 65), 5. Варивода, 14. Михайленко (24. Мангер, 36), 3. Білий, 4. Дехтяр, 6. Човгаленко, 10. Драган (18. Озимай, 55), 16. Букатий (26. Рубенко, 47), 11. Редушко (20. Бурлаков, 57), 7. Ільченко (17. Бондар, 36), 8. Попов.

Запасний: 21. Дорошенко.

Голи: (66) – Попов (36+2, з пенальті, 56, з пенальті, 59), Букатий (39), Бурлаков (64).