25 февраля 2021 09:14
Вячеслав ЗАХОВАЙЛО: "Посмотрим, попадет ли соперник "Динамо" в "плен"..."

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Ліги Європи «Брюгге» – «Динамо».

- Команди в першій зустрічі грали в продуманий тренерський футбол. Намагалися діяти обережно, щоб не дозволити супернику забити. «Брюгге» знає, що «Динамо» вміє швидко перебудовуватися і втекти, хоча цього разу не вдавалося. Бельгійці не дозволили цього зробити, за винятком ситуації з голом Буяльського, хоча такі моменти 100% будуть і на виїзді.

Матч буде складним. Знаю точно, що кияни заб’ють у гостях. Цей пропущений м’яч у Києві динамівці відіграють. Усе інше залежатиме від оборони. Не виключаю, що поєдинок завершиться в результативну нічию.

Буде дуже багато боротьби, загалом картина гри не зміниться. «Динамо» гратиме на перемогу, хоча перший тайм буде уважним і обережним.

Кияни вірили, що можуть «хлопнуть» бельгійців. Відчувалася така впевненість. Після гри футболісти шкодували, що не змогли втримати перемогу.

Минулого разу я говорив за вертикальний футбол, хочу розшифрувати. Для мене це не «бий, біжи за спини», а швидкі перебудови та входження у вільні зони. «Бий на сонце, навантажуй» – у моєму лексиконі такого немає. Це футбол учорашнього футболу. У «Динамо» навіть футболістів немає, які можуть стабільно вигравати підбори.

Гадаю, «Брюгге» захоче скористатися перевагою домашнього поля та бігтиме в атаку. Подивимося, чи потрапить суперник «у полон». Більше половини гравців «Динамо» відіграло багато матчів у єврокубках. Уже навіть Забарного не назвеш недосвідченим, Ілля має потенціал, впевненіше грає на м’ячі.

Я дивлюся на матч-відповідь з оптимізмом. Зроблю ставки, що «Динамо» заб’є та не програє в основний час.