28 октября 2020 09:48
1
Вадим СКИЧКО: "Представить себе, что "Динамо" промолчит в Будапеште невозможно"

Сергій Ребров проти своєї колишньої команди. Саме під таким заголовком відбуватиметься поєдинок у Будапешті. Крім того у цій грі суперники спробують заробити перші очки у групі. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що обидві команди докладуть усіх зусиль аби це сталося.

- Можливо, хтось завчасно записав «Ференцварош» до аутсайдерів групи, але це даремно. Так, чемпіони Угорщини вряди-годи грають у ЛЧ, але нині вони тут невипадково. «Юргорден», «Селтік», «Динамо» Загреб, «Молде» – усіх цих суперників «Фраді» здолали та усім забивали. Навіть на «Камп Ноу» «Зелено-білі» спромоглися відзначитися, тож у рідних стінах та ще й за підтримки публіки, вони зобов’язані гідно зіграти перший матч у ЛЧ за 25 років.

Проти кого як не проти «Динамо» «Ференцварошу» брати очки? Якщо так, то принаймні забивати господарі повинні. Те, що сподобалося у іграх команди Сергія Реброва у кваліфікації ЛЧ – вбивча реалізація моментів. До того ж у «Динамо» гру пропускатимуть Бущан і Миколенко, а це додаткова проблема до перманентних негараздів киян у захисті.

Водночас уявити собі, що «Динамо» промовчить у Будапешті неможливо. За часів Мірчі Луческу кияни на виїзді забивають щонайменше двічі. Видатна результативність! Після сухої домашньої поразки від «Ювентуса» «Біло-сині» мають їхати до столиці Угорщини з єдиним наміром – брати очки, а відтак забивати!
Головне забити на 1 м'яч більше.)))