7 декабря 2019 20:01
Дмитрий МИХАЙЛЕНКО: "Болезненное для нас поражение, ведь мы рассчитывали на другой результат"

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко після гри проти «Колосу» поспілкувався із представниками ЗМІ:


— Важкий для нас результат. Дуже болюча для нас поразка, адже ми розраховували на інший підсумок. У першому таймі ми грали непогано. За рахунку 0:1 у нас були моменти, могли відновити рівновагу, для цього були можливості, але ключовим моментом гри стало вилучення. У другому таймі ми розраховували на те, що зуміємо зрівняти рахунок, але, на жаль, швидкі другий та третій голи, фактично, вирішили питання про переможця матчу. Після них хлопці вже не вірили, що можуть відігратися.


— Який зараз настрій команди у роздягальні?


— Хлопці, звичайно, переживають, але я похвалив їх, адже вони старалися, рухалися, проте, на жаль, у нас не вийшла гра у захисті вдесятьох. Не вистачило нам концентрації в обороні, не вистачило роботи з м’ячем, для того, щоб вибігати і створювати якісь моменти. Нам це все було дуже важко. Вважаю, що у рівних складах результат був би іншим.


— Голи у ваші ворота — це були індивідуальні чи системні помилки захисту «Дніпра-1»?


— Перший гол ми пропустили з пенальті, і там була індивідуальна помилка, а другий та третій м’ячі були також більше нашими помилками.


— Третій гол взагалі вийшов випадковий, адже Олег Ільїн сказав, що робив навіс у тому епізоді.


— Дійсно, так і було.


— Сьогодні Супряга залишився в запасі. Наскільки задоволені діями Куліша?


— У першому таймі Стас був активним, добре вів боротьбу і чіплявся за м’яч. У нього були моменти і він багато зустрічався із м’ячем. На жаль, за рахунку 0:1 нам не пощастило. Ми тоді перехопили ініціативу і у нас були можливості зрівняти рахунок, і, на мій погляд, якби не вилучення, то нам би вдалося забити гол.


— Чи плануєте підсилювати команду узимку?


— Зараз нам треба зіграти останній матч у році проти «Олександрії», а робота над підсиленням команди вже ведеться.