1 листопада 2019 08:06

Сборная Украины среди ветеранов завоевала "Кубок легенд" украинского футбола, обыграв журналистов

Перед матчем 1/8 фіналу Кубку України-2019/2020 «Динамо» — «Шахтар» збірна України серед ветеранів та збірна журналістів України взяли участь у благодійному матчі за Кубок легенд українського футболу.

30 жовтня на київському стадіоні «Темп» відбувся благодійний матч за Кубок легенд українського футболу між збірною України серед ветеранів та збірною журналістів України. Уболівати за команди прийшли діти-переселенці зі Сходу України, військові та ветерани АТО.

У першому таймі, здавалося, сили були рівними, але ситуація змінилася на 32-й хвилині. Невдалий вихід голкіпера журналістів призвів до того, що м’яч опинився у ближньому куті його воріт, — відзначився Андрій Хомин.

Другий тайм розпочався зі швидкого голу, автором якого став Сергій Шищенко. А ще за 10 хвилин відзначився Сергій Нагорняк. 3:0.

Таким чином, ветерани національної збірної відігралися за 2016 рік, коли товариський матч між цими командами на стадіоні «Локомотив» закінчився з рахунком 3:2 на користь журналістів.

Збірна України серед ветеранів — збірна журналістів України 3:0

Збірна України серед ветеранів: Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Олег Собуцький, Едуард Цихмейструк, Віталій Рева, Геннадій Медведєв, Святослав Сирота, Богдан Шершун, Юрій Максимов, Сергій Шищенко, В’ячеслав Свідерський, Андрій Хомин, Віктор Уляницький, Олександр Венглинський, Андрій Оксимець, Володимир Бондаренко, Віталій Самойлов, Віталій Мандзюк, Микола Іщенко.

Тренери: Анатолій Дем’яненко, Володимир Лозинський.

Збірна журналістів України: Ігор Циганик, Іван Узунов, Сергій Ситник, Вадим Дробашко, Ярослав Твардовський, Володимир Шемулянський, Дмитро Дєнков, Олексій Мачуський, Владислав Кабанюк, Тимур Самосудов, Дмитро Саркіс, Олександр Гапоненко, Богдан Машай.

Президент і тренер команди: Ольга Витак.