27 серпня 2019 08:02
2

Алексей МИХАЙЛИЧЕНКО: "Со всеми футболистами, даже которых я знаю, будем знакомиться в процессе работы"

Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко розповів, як хотів зіграти проти Олімпіка (1:1).

"Засмучений, дебютний матч хотілося б виграти. До останньої хвилини вірив, що зможемо переламати, забити другий м'яч. Другий тайм вселяв оптимізм, хлопці включили швидкості, заграли в потрібний футбол. Трохи не вистачило виконавчої майстерності, холоднокровності.

Вся команда дуже засмучена. Вони билися, грали до останньої секунди, щоб домогтися бажаного результату. Але та помилка, яка призвела до пропущеного гола, поставила нам непросте завдання, враховуючи, як Олімпік грав в обороні.

З усіма футболістами, навіть яких знаю, будемо знайомитися в процесі роботи. У кожного буде шанс. Думав, що Кадірі буде непогано виглядати, не помилився", – сказав Михайличенко програмі Футбольний формат.
До гола Цыганкова, который стал результатом индивидуального мастерства, моментов было ровно 0. А дальше половину второго тайма у нас было на игрока больше. Так что не надо тут про оптимизм. Себя хотя бы не обманывай.
Лесик - твоей работы было не видно, кроме "а давайте попробуем выпустить Кадири""