12 апреля 2019 18:29
1
Владислав ВАНАТ: "С Исаенко у нас здоровая конкуренция"

Нападник «Динамо» (U-19) Владислав Ванат у виїзному поєдинку чемпіонату проти «Чорноморця» (5:1) забив чотири м’ячі, а після гри поділився своїми враженнями.


- Перед грою нас попередили, що у «Чорноморця» хороша команда. Ми мали швидко вибігати в атаки й забивати м’ячі, що нам і вдалося за рахунок величезного бажання у кожного з гравців «Динамо». Тому й рахунок такий великий.


- Уперше тобі вдалося забити на професійному рівні чотири м’ячі в одному матчі…

- Перш за все, хотів би подякувати всій команді, без них нічого не вдалося би. Я старанно працював на тренуваннях, намагався забивати якомога більше, й, як бачите, вдалося перенести це й на офіційний матч.


- Євген Ісаєнко, який є найкращим бомбардиром чемпіонату U-19, після однієї з останніх ігор поскаржився, що дублів у нього багато, а от хет-триків поки не було. У тебе же сьогодні відразу чотири м’ячі. Маєш намір поборотися з ним за звання найкращого бомбардира?

- Євген – лідер нашої команди. Я же стараюся виходити на поле й у кожному матчі викладатися на 200 відсотків. У нас здорова конкуренція, тому не зациклююся на цьому.


- Зі своїх чотирьох м’ячів який можеш виокремити?

- Усі голи хороші, але я відзначив би останній – вдався удар із лівої ноги в дальню дев’ятку. Загалом, стараюся працювати обома ногами, тому для мене не проблема, з якої ноги пробивати.


- Тренер зазначив, що всі чотири твоїх голи – це робочі моменти…

- Так, стараємося відпрацьовувати моменти у тренувальному процесі, а у грі тренери вимагають бути націленими на ворота в кожному епізоді. Добре, що з тренувань усе вдається переносити на гру.


- Навіть залишившись у меншості, ви не зупинилися й забили ще один м’яч у ворота суперника. Чи складно це було зробити?

- Після вилучення «Чорноморець» побіг уперед в надії забити один-два м’ячі, звільняв зони, в які ми могли входити – саме так і вдалося забити останній гол.


- Крім твого гольового доробку, можна відзначити й дебютантів – твоїх партнерів по команді U-17…

- Ми з хлопцями – тими же Глушачем, Гуком, Блізніченком – разом давно граємо, зокрем, й у останньому матчі з «Шахтарем», тому взаєморозуміння в нас на хорошому рівні. А в команді їх прийняли добре, тому жодних проблем із адаптацією також немає.


- Яка твоя головна мета?

- Намагаюся в кожному матчі забивати якомога більше м’ячів, і розумію, що лише через важку працю можна досягти успіху.

Дивися матч. Розумію що це 19-річні хлопці, а дехто й 17-річний, але наскільки приємніше дивитися їх гру, порвняно із муками головної команди під орудою Хацкевича!