16 травня 2024 09:13

"Інтер Маямі" вперше за п'ять матчів не зумів виграти в МЛС: Кривцов вдруге з'явився на полі після травми

Інтер Маямі в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся із Орландо, зігравши внічию.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли Серхіо Бускетс та Луїс Суарес, а Жорді Альба з'явився пізніше на заміну. Ліонель Мессі пропускав гру через невеличке ушкодження.

Сергій Кривцов, який нещодавно відновився після травми підколінного сухожилля, вийшов на поле на останні п'ять хвилин.

Обидва тайми були насиченими на моменти, проте команди так і не зуміли забити бодай один гол.

0:0 – Інтер Маямі вперше після п'яти перемог поспіль втратив очки в МЛС, проте продовжує лідирувати у своїй конференції.

У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 28 очками в активі.

Наступною грою флоридської команди стане домашній матч МЛС проти Ді Сі Юнайтед. Поєдинок заплановано на 19 травня. Початок о 02:30 за київським часом.

У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі 10 матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.

Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.