Стали відомі подробиці про борг "Барселони", клуб може залишитися без трансферів влітку

Каталонська «Барселона» відстає за фінансовим фейр-плей і не може підписувати нових футболістів улітку без гучних продажів. Про це повідомляє Directo Gol.

За інформацією джерела, борг перед фінансовим фейр-плей стане ще більшим, якщо каталонський клуб до 30 червня не отримає додаткових виплат за домовленістю з компанією «Ліберо» у розмірі €60 млн.

Також повідомляється, що до 31 серпня «Барселона» готова продати будь-якого гравця, ким би він не був, за велику суму, щоб ні менеджери, ні поручителі клубу не зняли гроші.

Цього сезону «Барселона» посідає друге місце в іспанській Ла Лізі, відстаючи від мадридського «Реала» за два тури до закінчення чемпіонату на 14 очок. У Кубку Іспанії команда Хаві зупинилася на стадії 1/4 фіналу, програвши майбутньому переможцю турніру "Атлетику" з Більбао. У Лізі чемпіонів каталонці вилетіли також у чвертьфіналі, поступившись за сумою двох зустрічей французькому «ПСЖ». У фіналі Суперкубку Іспанії "Барселона" поступилася "Реалу" (1:4).