18 травня 2024 16:47

Блогер: "Ярмоленко все ж дійсно справжній лідер, міг би сам бити пенальті, який заробив, щоб наблизитися до рекорду, але віддав Ванату"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки першого тайму в матчі "Кривбас" - "Динамо".

⁃ прикольно, вирішили спробувати трійку, але з пресингом налажали проти першої ж атаки, добре, що в офсайд самі криві залізли

⁃ Ярмоленко все ж дійсно справжній лідер, міг би сам бити пенальті, який заробив, щоб наблизитися до рекорду, але віддав Ванатові, якому цей гол потрібніший (1:0)

⁃ гол Шапаренка взагалі із методички Шахтаря, йдеш до воріт і бʼєш, ніхто не атакує тебе в цей момент (2:0); найлегший асист в житті Дячука

⁃ в такому компаунді захисту (плюс Бражко та Шапаренко) Динамо легше виходити із-під тиску, звісно воно сирим усе виглядає, але потенціал тут помітно неозброєним оком

⁃ Шапа руками дає вказівки, хто та кого має пресингувати, без цього дійсно не всі розуміють, тож сирувато поки, але потенціал повторюю тут огого, бо колгоспам не звично з таким стикатися

⁃ знову хороші ротації між фулбеками, ЦП та вінгерами, навіть на фланзі Ярмоленка відбуваються

⁃ трійка ЦЗ, а проти потужного Твердохліба в повітрі грає…Тимчик (2:1)

⁃ в середині тайму сирістю захисту киян в такій композиції Кривбас мав вже користатися, дезорганізація трішки лякає, але це вже товарка

⁃ така розстановка із ротаціями дають більше свободи Шапаренку та Кабаєву, що позначається на темпі гри киян, перехідна фаза (якщо вона починається) стає швидшою та гострішою, тож життя без Буяльського існує; воно інше, але воно є

⁃ вже й Бущан пояснює, де люди мають грати, тож важко зараз киянам, багато позиційних помилок

⁃ Твердохліб така сама Баба Яга для киян, як і Будківський, при подачах нічого не можуть вдіяти з ним, лише Бражко здатен дати йому раду

⁃ пішли матюки в середині колективу, дуже погано розуміють свої ролі гравці в цій схемі, головні її переваги майже не використовуються, лише недоліки бачимо

⁃ від гріха подалі, я б відкотився в перерві до заводських налаштувань, бо гравцям незвично; однак це товариська зустріч, якщо не тут, то де нові алгоритми обкатувати?