11 травня 2024 21:55

Гол Мудрика та п’ять м’ячів. "Челсі" вирвав феєричну виїзну перемогу за допомогою українця

У матчі 37-го туру чемпіонату Англії Ноттінгем Форест протистояв Челсі. Український вінгер синіх Михайло Мудрик забив гол, а лондонська команда ускладнила собі життя, але потім сама все виправила.

У суботу, 11 травня, Ноттінгем Форест приймав Челсі Мудрик у матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Вінгер збірної України Михайло Мудрик з'явився у стартовому складі лондонців, відкривши рахунок у грі вже на восьмій хвилині. 23-річний українець влучно пробив у дальній кут воріт після асисту Коула Палмера.

До цього Михайло забивав востаннє 11 березня в поєдинку АПЛ проти Ньюкасла (3:2).

Вже за вісім хвилин після дебютного голу у грі рахунок зрівняв захисник господарів Віллі Болі. У другому ж таймі перевагу для Ноттінгем Форест забезпечив вихованець Челсі Каллум Хадсон-Одой, який розписався у воротах свого колишнього клубу.

Челсі вдалося зрівняти рахунок вже наприкінці. Нічийний результат для лондонців вирвав Рахім Стерлінг, який вийшов на заміну замість Мудрика на 73-й хвилині гри. А ось перемогу команді Почеттіно приніс влучний удар Ніколя Джексона з передачі Ріса Джеймса.