3 жовтня 2022 13:51
3

Журналіст: "Перріс показує ту якість, яка задовольняє Луческу. З часом він може стати спадкоємцем Циганкова"

Коментатор Віктор Вацко в ефірі «Вацко on air» поділився враженням про дебют півзахисника «Динамо» Кахіма Перріса.


– Мені не сподобалося, що в пресі роздули якийсь скандал з Перрісом. Не було ніякого скандалу, це – робочі моменти в стосунках футболіста і клубу. Перріс вийшов на 15 хвилин проти «Минаю», почав на лівому фланзі атаки. Потім він перейшов на правий фланг, на позицію, яка для нього більш зручна. Видно, що він швиденький футболіст, легкий, м’який з м’ячем.

Із того, що я знаю з тренувального процесу про Перріса – це футболіст, який подобається Мірчі Луческу. Луческу задоволений його роботою на тренуваннях, хороші відгуки про його роботу. Знаєте, що подобається Луческу? Те, що цей футболіст легко і швидко сприймає його тактичні вимоги. Він грає так, як того хоче Мірча Луческу. Потихеньку адаптується до команди.

Цікаво було подивитися на Перріса з «Минаєм», в матчі проти команди, яка фактично закрилась в обороні й не залишала багато вільного простору. Але матч складався так, що нічого надзвичайного в діях Перріса ми не побачили. Так, відкривається під недодачу, ліва нога робоча, все нормально в нього з точку зору роботи з м’ячем, біжить…

Тому давайте будемо дивитися далі. Поки що це такі попередні відгуки, все може розвернутися в його кар’єрі у «Динамо» як в один бік, так і в інший. Хоча я чув, що він показує ту якість, яка задовольняє Мірчу Луческу і з часом він може стати спадкоємцем Віктора Циганкова, якщо знову ж таки у нього все буде гаразд з адаптацією і сприйняттям вимог тренерського штабу.

Фото - ФК "Динамо"

"Мені не сподобалося, що в пресі роздули якийсь скандал з Перрісом" - Лицемірство 99 lvl!
Спочатку зробити новину про конфлікт і через тиждень її ж спростувати. І того на рівномі місіці дві новини.
Так ти сам і роздув)