Коментарі користувача:
Сховати коментарі
Всього коментарів 53
Веселий хлопчина)) "дай полтора миллиона" це прям сюжет про Паніковського))
Показати
ZaDynamo, Тот был скромнее, всего миллиончик просил.
Дід Панас, Та не... тут річ зовсім не про те, але ви все рівно залишитесь при своїй думці. Ну нехай у вашій системі координат так буде, що футболісти криють матюками тренера, а той тихенько мовчить сидячі в куточку.
Показати
ZaDynamo, да при чем тут крыть? никто никого не должен крыть, но если тренер ошибся, то покритиковать его не преступление. Справедливая критика и просто крыть матюками это разные вещи.
Дід Панас, Субординація. Ще римляни казали, те що дозволено Юпітерові, не дозволено бику. Ось такі справи. Ви ж на свого начальника мати не гнете?

Але я взагалі хотів про Родригеса пожартувати)) Ну просто уявіть, як там Суркіс ржати буде коли прочитає таке. Шкода, що Динамо-2 вже нема, а то б по-приколу відрядив цього супер гравця туди роки на 4 відпрацьовувати контракт.
Показати
ZaDynamo, ну это не начальство, а сотрудники и просто выполняют разные функции. Не бывают подчиненных, которые получают в 10 раз больше начальника)) А насчет Динамо-2, то уверен, что вернут команду, если как обещали в следующем сезоне отменят молодежный чемпионат. Но Родригесу там явно делать нечего, всегда можно будет в еще одну аренду отдать, в Турции он себя проявил и даже если клуб вылетит то ничего страшного.
Якщо б меньше пив, то може щось і міг би, а так...
Показати
ZaDynamo, До чого тут це, за собою дивись краще, мораліст недороблений.
Дід Панас, Ви насправді так вважаєте? Тоді мабуть, якщо йти за такою логікою, в разі помилки гравця, тренеру необхідно підриватися і з матюками трощити все, що під ноги попадеться)) Якось трішки стримуватись потрібно. А у разі спілкування гравець-тренер, ще й з дотриманням субординації, бо можно виявляється швидко опинитись у останній команді Туреччини.

Так, там Михайличенко був не зовсім правий, але не Родрігесу це вирішувати, та й ще у такій формі. Але ж була наприклад в тому матчі репліка Сидорчука перед екстра-таймом "Нам би ще одну заміну" - адекватно, без лайки.
Показати
ZaDynamo, ну я постоянно вижу как тренеры и лавку гамселят, и в футболистов или в землю бутылками запускают)) а про матюки я даже не говорю, сейчас с карантином запретили матюкаться, а когда люди были, то матюки это было святое с тренерской лавки. Вот не ранее чем вчера Михайличенко лавку фигачил, когда Бущан ошибся и гол привез. Так что теперь, Бущан должен обидится и уйти с команды, или тренер? Это эмоции - ошибся игрок то трощит лавку тренер, ошибся тренер - трощит игрок. В чем разница?
Ах-ха-ха, він повернеться, якщо буде новий тренер. Оце так повеселив!

Ну гаразд припустимо такий тренер з'явився, справжній мужик, кремінь, спопеляє всіх одним лише поглядом ...

І ось такий Родрігес робить виключення, переступає через себе і повертається в Динамо, а потім на першому ж тренуванні починає гамселити з матюками лавку для запасних.

Питання, - ти такому тренеру потрібен будешь?
Показати
ZaDynamo, Не будет Родригес больше играть в ДК, люди не меняются. Строгий тренер его просто сразу вышвырнет как шкодливого котенка и забудет навсегда. Даже тот же Лужный если был бы до сих пор в тренерском штабе, по щам надавал бы Родригесу за ту идиотскую выходку.
ZaDynamo, лавку он гамселил не просто так, а потому что у тренера не хватило мозгов замену провести и в итоге гол пропустили. Адекватный тренер просто выпустил бы свежих игроков, победил бы 1:0 и Родригес бы его в воздух подкидывал и хвалил. У меня бомбило не меньше чем у Родригеса от отсутствия замен. Михайличенко в этой истории виноват, но признать вину не хочет и решил сделать крайним Родригеса, который не захотел терпеть несправедливость и на эмоциях рассказал. Да есть всякие задолизы типа шабанова или андриевского, которые будут всегда кричать какой у нас великий тренер и как гениально он не делает замены, лишь бы только быть любимчиками и вечно пороть в составе. Но это не правильно, если тренер сделал ошибку - то получай критику и не обижайся.
І хто на вашу думку "настоящий тренер", Гомес чи може Скрипник? Ігор Михалич їх перекусить і виплюне)) працювати будуть з тими, кого дадуть. І на замітку, для ДК трансфер на 2млн$ це вже мега круто.
Показати
ZaDynamo, ни Гомеса, ни Скрипника, ни Вернидуба Михалыч не "перекусит", поэтому их и нет в ДК. Вот они и есть настоящие тренеры. Гельзин, кстати, тоже Гомеса не "перекусил", поэтому Висенте больше не работает в Олимпике. Трансфер за 2 млн - круто... Я скажу больше - трансфер за 0 денег может быть крутым, пример - де Пена. Есть другие ребята, такие как де Пена, есть ребята круче де Пены за 0 денег. На зарплату придется правда раскошелиться, но попадание в ЛЧ принесет деньги, которых хватит и на зарплаты и на трансферы в будущем.
Славко, тобі напевне потрібно на пальцях пояснити? Михайличенко прямим текстом сказав, що Монзуль і Ко раділи перемозі Десни більше ніж її гравці. Ну як таке можливо? Моя думка, - щось не дуже тут чисто, мабуть розуміли, якщо Динамо виграє буде шеф не задоволений.
Показати
ZaDynamo, по-перше: до суддівства Монзуль в цій грі претензії є? як на мене немає,по-друге: мало від чого можуть радіти жінки, може затримка у подруги не підтвердилась :),по-третє: Михайличенко треба не вухо до суддівської роздягальні прикладати,а поставити собі питання: Чи здатен я дати щось Динамо? Чи можу я далі неспроможний перебувати на цій посаді? Чи добре я роблю,що заодно з власниками топлю Клуб?
Не дивився, але засуджую. Ось яка вона сучасна журналістика )) Да розслабтесь ви вже нарешті, не істеріть після кожной поразки. Шукайте позитив у всьому і буде у вас все добре))
Показати
ZaDynamo, не согласен с Вами. Обвинять Шахова в истерии это уже перебор. Болельщик Динамо до мозга костей, Шахов, как раз из тех журналистов, которые даже в самой полной "жопе" всегда пытаются найти хоть какой-то позитив. А по сути заявления, я лично его поддерживаю. Сам никогда не пересматриваю матчи в записи, если Динамо проиграло. На мой взгляд это мазохизм.
Maks Zaharovic, треба просто думати, аналізувати, а не кричати "Все пропало". Ви насправді вважаєте, що тренер винуватець всіх бід? А гравці, та інші дійові особи тут нідочого? В одному можу погодитись, якщо Михайличенко не буде показувати прогрес, не буде вчитись на помилках, то його, без сумнівів, потрібно буде змінювати. Але не під диктовку Віктора Євгеновича звичайно.
Показати
ZaDynamo, тді чому з тими самими гравцями ми ще рік назад виходили в 1/16 ЛЕ, спокійно без жодних проблем вигравали срібло, вигравали у очних протистояннях з Шахтарем, а цього сезону Лугано, Мальме і Копенгаген це для нас непрохідні команди, ми програємо Дніпру-1, двічі Десні, Зорі, тричі Шахтарю, втрачаємо очки з Карпатами, Львовом.. гравці ж ці самі, а результат все гірше і гірше, тут ніхто нічого не кричить просто факти незаперечні - команда деградує..
No results found.