не треба, повірте не бажано щоб він нас зараз залишив, він явно набирає форму, потенціал гравця основного составу, здорова конкуренція Безусу і тд (всім центральним) на мою думку кого з легіонерів куплених того року потрібно продавати в останню чергу, так це його... Ленс не фонтан, його продавати, про Аруну я взагалі промовчу...
+
12 годин? вона так може й коньки відкинути...
Показати
вообще то за Испанию уже 16 часов)))
братішки, мені за життя приснилось два матчі на перед, і два так і зіграли, ще один рахунок матчу присниться, даю слово - поставлю денюшку)
Показати
Мені так снилось 1-2 від Аякса, 0-3 від Металіста і розгроми від Шахтаря наперододні важливих матчів.
ето мечта!!!
Показати
Все может быть.. может и мечта, а может и нет ;)
хах дійсно,треба щоб 12 команд було
Показати
Да нет, сейчас есть 14 команд, плюс две добавятся из пердива. Ну, одна-две пусть исчезнут. Какие будут 12?
перший тайм був повільний, спокійний та надійний, добавити б швидшого виходу в атаку! в другому таймі більше відбивались, Шовковський потащив сильно!!! гра явно прорізається, я за Реброва!!!
Показати
Та ладно, повільний... Перший там "Шахтак" взагалі не знав, що робити на полі. "Динамо" контролювало гру. У другому "Шахтар" очікувано додав... Але Ребров правий - 10-15 хвилин вони тиснули. Далі - рівна гра. Відверто - "Динамо" сьогодні було сильніше. І спасибі Реброву, що налагодив мікроклімат в команді. Єдиний, хто розчарував - Ярмоленко. Мабуть, вже дуже стомився.