Коментарі користувача:
Сховати коментарі
Всього коментарів 176
Все буде добре... :)
Показати
Ледокаин, перелогинься.
27.04.14р. Металург Д - Динамо К 2:1 27 тур
Показати
Так. Хоча тобі він був лише В. О. головного тренера.
Народ, якщо Степаненко образив матюками суддю, якісь санкції повинні бути чи тепер все можна?..
Показати
К кротам санкции не применяют. Сколько Срна и Рахитский посылали арбитров ?Не разу не помню что бы их за это наказали,им можна,они избранные.
Макаренко часто іде в обігриш суперника. Може він більше користі принесе у півзахисті чи, навіть, у нападі?
Показати
Вообще-то он имел ввиду,что нап должен "втоптать в землю" финтящего защитника.Что и было с Макаром против сильных команд....
Виталик жжет...
Показати
А что разве.Я не прав
Декілька днів назад Григорчук все переживав, що не виграв у "Динамо". Гадаю, тепер заспокоїться. Сподіваюсь, що тепер заспокояться і його прихильники.
Показати
+
Боюсь, что финал в Полтаве подтвердит, что это именно Черноморец наелся, хотя Динамо тоже было неплохо сегодня
не успокоимся.
Ну причому тут "успокоятся" - Григорчук, дійсно, не поганий тренер, сьогоднішня поразка має цілком об*єктивне пояснення.Тут діло не в тактиці, а у виснаженні та дефіциті виконавців. "Боливар не выдержит двоих"(с). Я й так дивуюсь,що одесити так довго протримались на гідному рівні.......
???
Показати
В том смысле что хватит уже своих бывших ставить.
Важко буде - всього два дні на відновлення, частина гравців пропускають матч через картки, суперник на ходу та ще й суддя - Бакс... Удачі Реброву і команді!!!
Показати
Удачи новому ГТ Динамо Киев а не Реброву.
Новому тренеру а не Реброву.
Стане Маркевич головним, і комплекси закінчаться!..
Показати
Да не нужен нам этот перебежчик. Во первых уже не молод как хотелось бы и его пик был в Харькове. Во вторых он не рабоает практически стеми кто есть, а затребует для макс задач - необходимых трансферов ибо как показывает его рабоат в металле с МОЛОДЫМИ ОН НЕ РАБТАЕТ (НЕ ХОЧЕТ ИЛОИ НЕ УМЕЕТ это уже вопрос). Если из украинцев - я бы брал Григорчука. Во первых не затребует полную кошёлку латиносов, а вполне адекватно слепит из тех (а унас подбор и так дай боже) людей кто есть команду способную стать чемпионом. Во вторых умеет и главное знает как работать с молодыми (а это нас ожидает, поверьте в свете политики фэйр плей по бабосу, которая уже вступает в силу). И самый главный аргумент - он не стар, он сможет посвятить динамо лучшие тренерские годы и идеи в отличии от 60-ти летних дедушек.
Маркевичу б, для початку, розібратись зі своїми комплексами. Скільки бруду він вилив на Динамо виправдовуючи свої помилки!
Та ні, хлопці! Починати тренерську кар'єру з першої команди занадто ризиковано. А Григорчук на топ тренера ще не тягне, останні ігри "Чорноморця" це підтверджують. Мареквич з наших тренерів зараз кращий. А час летить...
Показати
Для того щоб боротись за чемпіонство треба набирати в середньому більше 2.5 пунктів за гру. Маркевич в жодному клубі в жодному сезоні не показував таку статистику. Не зрозуміло на чому базується ваша впевненість в нього.
No results found.