Коментарі користувача:
Сховати коментарі
Всього коментарів 84
Коментарі по темі:
Вершина Сьомiна вже зрозумiла. Вище голови не скочиш. А такими методи вже управляти гравцями "не модно". Бо "демократiя". Iншi часи тепер. Тепер основний стимул -грошi. I наказують штрафами. А не закривають на базi. Старi методи не дiють, а новi - не приживаються)))
Показати
діють зараз і старі методи, тільки там де немає відвертих мажорів, але у нас вони нажаль є і не один..
Коментарі по темі:
Стиль викладу чисто росiйський. З приниженням. I, порою, хамством. Але в планi оцiнки теперiшньоi ситуацii дуже близько до сутi. На жаль, маемо те, що маемо. Шкода лише, що правильних висновкiв робити не навчились.
Показати
Погоджусь! Якщо відкинути стиль та розмахування погризанним моллю прапором, то автор на сто відсотків правий. На мпотрібні були сіжі ідеї восени, а ми взяли Сьоміна, нам потрібні були нові лідери в команду, а ми влаштували серіал з повернення Алієва, який просто не грає....
Коментарі по темі:
Те, що риба гние з голови, думка правильна. Кадрова проблема в роботi Суркicа очевидна. Найняти толкових управлiнцiв давно пора, якщо сам не вмiеш управляти. I вчитися, дiйсно нiколи не пiзно. I не стидно. Стидно не виправляти своi помилки.Тому що теннденцiя в розвитку команди стае загрозливо. I чим дальше, тим гiрше.
Показати
Суркиса надо оставить, но нанять спортивного директора, который все за него будет делать....
Коментарі по темі:
Ображатись не треба. Образа - ознака слабакiв)
Показати
не люблю воду носить, от того не обижаюсь, просто мщу :-) шутка :-)
Я думав, що Вадим розумнiший...
Показати
странно, но я тоже... вроде ничего плохого не написал, а он в бутылку...обидно :-(
P.S. Не треба забувати, що так як Вадим не терпить Шевченка, так багато з уболiвальникiв не терплять i Кравця. Про смаки не сперечаються. А може нам треба бути терпимiшими? Хоча б один до одного? Все-таки, нас об'еднуе любима команда!!!)
Показати
Хоча б один до одного? Все-таки, нас об'еднуе любима команда!!!) == а вот это золотые слова!
Молодий! Прудкий! Продажный! "Справжнiй" украiнець!)))))
Показати
+100 )))
Дивуе те, що на сайтi в декого домiнye думка про те, Шева не потрiбен командi. Всi вважають себе великими знавцями i спецiалicтами в футболi. Напевно, бiда нашоi краiни, що у нас до великих особистостей нема заслуженоi поваги. Швидше зависть i критиканство. Такi люди, як Шева з"являються в футболi не так вже i часто. Але вони нам "не потрiбнi". Ми краще будемо продовжувати захоплюватись чужими, iмпортними "зIрками". У нас, на жаль, своi не в пошанi. Суркiс нiчого "не смислить" в трансферах, витрачаючи на них своi власнi кошти. Сьомiн - той взагалi "не розбираеться" в футболi. коли ставить на гру Шевченка. Запитав би наших "спецiалiстiв", - вони б iм пiдказали...(
Показати
Яке критиканство шановний? Людина вже по м'ячу не може влучити. Яка зависть? Ви в своєму розумі? Чи ви такий цікавий завжди? )
Про смаки не сперечаються.
Показати
в матчах с кем она выглядела лучше? и что значит лучше? больше проводила проникающих атак? била по воротам, подавала угловых? или просто играла красиво? так Лобановский всегда говорил: "я не знаю что такое красивый футбол". опять же на каких скоростях было это "лучше", каков был уровень противодействия? ну и самое главное- а сколько этих самых игр было? это первое. и второе. как и почему ушел маркевич? есть такое понятие моральное достоинство.например не обсуждать работу коллег публично. если сам что-то не сделал или сделал не так- не тыкать мордой в грязь за это других. да много еще чего это понятие подразумевает. как оказалось маркевич не имеет достоинства. ни морального, ни какого другого.
и добавлю. перед чм 2006 сборная выглядела в товарищеских играх неубедительно.на чм красивой игры не показала.а поди ж ты- самое большое достижение в независимой истории.
А куди цей перестрашений пiвник Андре подiвся?
Показати
Хороший вопрос !
На органы продали в клинику Борис. Рассчитались за медосмотр Аруны и Брауна
В поликлинику. Для опытов(с)
Автор: Sofocl
5 листопада 2011 17:45
Для тих, хто цiкавиться
Знайшов ще ось таку статтю про нашу команду: http://sport.bigmir.net/football/ukraine/1529850-Provaly-Dinamo--chto-den--grjaducshij-nam-gotovit-
Автор: Sofocl
1 серпня 2011 23:07
Для "критиканiв" команди
Почитайте, будь-ласка, i зробiть висновки: http://dynamo.kiev.ua/user/alexandr_fo/65099.html