Коментарі користувача:
Сховати коментарі
Всього коментарів 84
Виходить, що я помилився?!)))
Показати
Нет. Просто, я очень стеснительный;)
Коментарі по темі:
Нiколи не вболiвав за Шахтар. Але виграшi команди приносять бали в скарбнинцю украiнскького футболу. Не люблю Шахтар. Але як я можу вболiвати за Зенiт???!!! Хорват Вукоевич бажае виграшу украiнcькiй командi (нехай навiть там грають однi бразiльцi). А "щирi" украiнцi вболiвають за Зенiт! Кiнець свiту!)))
Показати
Вот он - единственный минусовальщик:)) Вболювай дальше за кротов, пэрэсичный ты наш.
Нехай Михайличенко повертаеться! Вiн потрiбний Динамо!!!
Показати
навіщо
Вадим! Роздiляю твоi погляди. Ми - вболiвальники одноi команди! Не cпiвпадають нашi погдяди лише по Андрiю Шевченко. До сих вважаю, що iснують не лише бiлi та чорнi кольори. Е ще i сiрий (промiжний) колiр. Iстина завжди знаходить посерединi. А категоричнiсть - вивiска дурнiв! Менi здаеться, що ти - справжнiй патрioт Динамо i Украiни!
Показати
Спасибо, Sofocl! Но я недостоин таких высоких слов(( ;)
На "ти" - значить, на "ти". Головне, що бачення подiй i ситуацiй схожi!)))
Показати
:)
Спершу треба навчитися вигравати на своему стадiонi...
Показати
И не только "вигравати на своему стадiонi", но показывать при этом зрелищный футбол, и ОТДАВАТЬСЯ на все 100 именно Футболу, а НЕ девкам из кабаков или(и) своим машинам!(( Вот только тогда (и никак иначе) болельщик (сэкономив где-то на еде или ещё на чём-то) пойдёт таки на стадион смотреть игру ИМЕННО "Динамо", а не на отдельных звёзд: Месси, Роналду, Ярмоленко... Шеву...)))
Не можу з вами, Вадим, не погодитись. Росте справжнiй лiдер команди. Важливо лише, щоб не пiшов слiдами МIлевського (дiвчата, п'янки, "веселi" компанii i т.д.) А з Киева, якщо команда i надалi буде так "успiшно" виступати йому доведеться пiти. Рано чи пiзно. Як колись Шевченковi. На жаль.
Показати
Спасибо, Sofocl, за поддержку. Я также с тобою (извини, но я со ВСЕМИ общаюсь на "ты") согласен, что важно именно то, чтобы он НЕ пошёл по следам Милевского и Ко! Но, думаю, этот парень не из той когорты...
Тоже согласен со всем, кроме сравнения с уходом Шевы, он уходил из сильной команды которая могла дать бой любому гранду.
Молодець, Dijmon! А ми, якщо будемо мовчати, то спочатку хлопцi з ДАУНбасу заплюють наше Динамо. А потiм i нашу Украiну. Тому ми повиннi бути готовими завжди дати достойну вiдсiч.
Показати
Спасибо за поддержку. Терпеть не могу этого - большая половина Украины голосала (по статистике) за эту власть, и все ведь знали, что значит приход этой власти для ДК, - а теперь делают большие глаза или занимают позицию страуса. Типа, так получается, что Янукович с ПР и Ахметом где-то живут на Марсе, а ФУ и иже с ними только здесь, - земляне, блин...
Якшо ми не хочемо остаточно втратити команду, то потрiбно якнайшвидше мiняти тренера. Порою здаеться, що вiн просто неадекватний. Переконаний, що Лужний (Михайличенко, Ковалець або iншi украiнськi тренери) можуть дати командi набагато бiльше. Може вже досить нам чiплятися за все Iмпортне???
Показати
Я ещё года два тому назад писал, что не надо брать в ДК москвичей! Так нет - не послушали...((( А теперь напомните мне(это уже ко всем): сколько уже лет мы с ними(с москвичами) мучаемся? Хоть ЧТО-ТО сдвинулось с места? Так сколько ещё будем терпеть?!!!
Вадим, вдячний за пiдтримку i розумiння ситуацii!)
Показати
В блоге Романа Чернецкого, в 13:31, ты тоже очень неплохо высказался. Тебе ещё один "+" ))
Автор: Sofocl
5 листопада 2011 17:45
Для тих, хто цiкавиться
Знайшов ще ось таку статтю про нашу команду: http://sport.bigmir.net/football/ukraine/1529850-Provaly-Dinamo--chto-den--grjaducshij-nam-gotovit-
Автор: Sofocl
1 серпня 2011 23:07
Для "критиканiв" команди
Почитайте, будь-ласка, i зробiть висновки: http://dynamo.kiev.ua/user/alexandr_fo/65099.html