11 квітня 2021 21:04

Вторая лига. Оформив дубль, Адриан Пуканыч возглавил бомбардирскую гонку

У групі «А» дуже важливу звитягу здобули «Карпати» з Галича. У поєдинку, що відбувся на штучному газоні львівського стадіону «Сокіл», підопічні Романа Гнатіва здолали опір прямого конкурента — «Епіцентру».

Долю напруженого протистояння вирішив єдиний м’яч, забитий Андрієм Беєм у середині другого тайму після розіграшу стандартного положення. Подоляни в поразці мають звинувачувати передусім себе, адже не реалізували кілька гольових моментів.

«Ужгород», скориставшись втратою очок «Діназом» у Вінниці, завдяки вольовій перемозі над «Буковиною» захопив лідерство. Знову з найкращого боку себе зарекомендував капітан закарпатців, екс-гравець національної збірної України Адріан Пуканич. 37-річний півзахисник оформив дубль і з 10-ма забитими м'ячами очолив бомбардирську гонку.

А у групі «Б» увагу привертав поєдинок у Зорі, де «Балкани» приймали «Таврію Сімферополь». Гості, які ще не втратили шансів скласти конкуренцію «Металургу» та «Кривбасу» в боротьбі за другу путівку до першого дивізіону, завдяки швидкому голу до перерви диктували умови. Але в другому таймі вони зменшили оберти й ледь не поплатилися. На 65-й хвилині «Таврія Сімферополь» опинилася в меншості після вилучення Олександра Шевченка, і господарі лише дивом не використали кілька нагод вирівняти становище. Та все ж останнє слово було за підопічними Олега Федорчука: на 86-й хвилині Євген Білокінь потужним ударом ледь не з центра поля змусив капітулювати воротаря «Балкан» Романа Герича. 0:2.