28 лютого 2021 20:22
61

Луческу помахал ультрас, призывавшим его покинуть пост главного тренера "Динамо"

Во время матча "Динамо" и "Львова", который проходит на "Арене Львов", ультрас киевского клуба призывали главного тренера "бело-синих" Мирчу Луческу покинуть свой пост.


В частности, они кричали "Go away" (уходи). В ответ румынский специалист помахал им рукой.

На счастье таких сц...нов не много
Ага, бачив я як стрибали в екстазі всі ультрас в пабі Кутовий, коли гол у Бельгії забив Буяльський)) А тут "Go away")) Ну-ну))
Сховати
Вот такие двуличные полупокеры.
Чапыч, а что не так? Болеть за клуб и за Луческу не одно и то же.
Сховати
Балтача, а хто дає з цією командою із таким складом результати???твої ультрас чи Луческу?
Сховати
Да все равно кто что дает. Во-первых, у каждого может быть свое мнение и ультрас могут его высказывать, если делают это нормально и цивилизованно. Во-вторых, о каком результате речь? Первое место в ослабленном чемпионате? Проход Брюгге? Если это и результат, то пока не очень серьезный. Впрочем, если вам лично этого уже хватает, то никто не мешает сделать статую Мирчи и поклоняться ей, это ваше дело.
Сховати
Балтача, ну дядь, в минулому році ми в компанії Копенгаген, Мальме та Лугано посіли "почесне" 3-тє місце в ЛЄ, не потрапили в євровесну і завдяки деякому фарту зберегли 2-ге місце В ЧУ. Зараз результати, мабуть, з тими ж гравцями набагато кращі, нє? І, мабуть, можна здогадатися, охтзавдяки якому кучерявий "проказніку" це сталося
Сховати
Может эти игроки потому и сейчас другие, что тогда их тянули, ставили, шишки давали набить, не?
Балтача, Если для вас скандирование матерных кричалок это нормально и цивилизованно, наслаждайтесь подобной "поддержкой команды". Более чем уверен, нормальным людям хамское поведение самовлюбленных малолеток нравится не может. Дело не в позиции, а в способе её выражения.
Сховати
Вы мне не приписывайте то, что я не писал! Матерные кричалки на матчах отвратительны. Да только все такие правильные вдруг стали, а что-то на улицах одни маты слышны, в транспорте пожилым людям хрен кто уступит! Пусть каждый за себя отвечает, никакие менты на стадионах не научат правильно себя вести. Только родители, друзья и знакомые могут чему-то научить. Судя по тому, что твориться вокруг всех все устраивает. Моя хата с краю, хачу мира, баб и денег. Еще вчера выкрики ультрас не задевали, сегодня Луческу обидели, понимаешь... Надо не заигрывать с фанатами, а общаться и воспитывать. Только у нас давно некому да и удобно, ведь это такая замечательная среда для вербовки себе крепких кулаков и активной уличной поддержки.
Балтача, на матчі з Брюге в Києві, я не бачив підтримки ультри, лише скандування проти цигана, то можливо треба не тільки фонитись на цигана, а і сапортить команду? чи як? де логіка? зараз я бачу лише хейт в сторону цигана, а підтримки команди 0, а як же "одна команда одне життя", "разом і до кінця" і тд тп ?? сектор деградував, імхо.
і ще одне, я був просто убитий призначенням цигана, але потім, сів обдумав, і вирішив для себе, що блін, я за клуб вболіваю! не за сурка не за тренера! за клуб, за його історію, традиції, за ЧЕМПІОНСЬКИЙ клуб, клуб мого рідного міста, а тренери і президенти це це річ минуща, сьогодні є завтра нема...
Сховати
Та хіба лише сектор деградував, якщо крім ультрас ніхто скандувати не вміє? Можу зовсім дурне питання задати, а чому тихенько мовчать, коли Суркіс про свої трати розповідає? Мовлячи, що ніхто не йде купувати Динамо. А він його продає? Ті гроши звідки на нього бере? Де ж він їх заробив и заробляє, дуже цікаво. Може там ще є, та хтось знайде та купить. Але кричать про Луческу... То може їм саме Суркіс платить, щоб на їнше не було уваги?)
Культура вболівання не може бути окрема від культури взагалі. Клуб може сам регулювати фанатський рух, створити фан-клуб, який буде вболівати піснями, зарядами и іншим. Де це? І де глядачі?