11 грудня 2020 14:52

Юбилейный пропущенный выездной гол украинских команд - от Абу Ханны

Німецький легіонер «Зорі», забивши гол у власні ворота в матчі з «Брагою», став автором ювілейного, 800-го пропущеного м’яча українськими клубами на полях суперників у єврокубках

Найбільше м’ячів влітало у ворота наших клубів саме у Лізі Європи – 417. Абу Ханна став також автором уже 24-го «самострілу» гравців українських клубів, втому числі 3-го від гравців «Зорі». Поєдинок у Бразі став для українських клубів ювілейним 30-м проведеним нашими клубами у єврокубках на полях суперників саме з Португалії.

Ювілейні пропущені гостьові голи українських клубів у єврокубках (1965 – 11.12.2020)

ДИНАМО

73’

ДНІПРО

31’

ВОРСКЛА

65’

ШАХТАР

85’

ЧОРНОМОРЕЦЬ

24’

КАРПАТИ

89’

ДНІПРО

69’

ДИНАМО

18’

ЗОРЯ

61’

2:0

Розподіл пропущених гостьових голів українських клубів у єврокубках по турнірах (1965 – 11.12.2020)

801

Розподіл пропущених гостьових голів українських клубів у єврокубках по клубам (1965 – 11.12.2020)

801

Автоголи гравців «Зорі» у єврокубках (1973 – 11.12.2020)

Максим БІЛИЙ

48’

ФЕЙЄНОРД Голландія

3:4 (г)

23.11.2017

ЛЄ

ГТ

Дмитро ГРЕЧИШКІН

40’

ЕСТЕРСУНД Швеція

0:2 (г)

10.12.2020

ЛЄ

ГТ

Йоель АБУ ХАННА

61’

0:2 (г)

Ювілейні гостьові матчі українських клубів на полях Португалії у єврокубках (1965 – 11.12.2020)