3 декабря 2020 20:34
Голкипер "Десны": "От ВАР в Премьер-лиге противоречивые чувства"

Після важкої гри з «Колосом» основний воротар клубу Євген Паст оцінив роботу VAR, розповів про те, хто може замінити Імерекова в центрі захисту та оцінив найближчого суперника – полтавську «Ворсклу».

– Після минулого туру, та, зокрема, не зарахованого голу Коноплі у матчі з «Колосом», всі знову обговорюють питання VAR. Начебто ця система вводилася, щоб в українському футболі було менше суперечливих рішень. Але здається, що це не завжди так… Вам, як футболісту, спокійніше на матчах де VAR працює, чи де його немає?

– Суперечливі відчуття. Конкретно щодо цього матчу: бачили, що Фіма Конопля забив гол… Не знаю як все це трактують: відмотали на хвилину-дві назад, побачили гру рукою Імерекова… Звісно, це вже не футбол, а футзал чи хокей… Краще, коли динаміка гри зберігається. Хоча пенальті «Колосу» ми теж били після VAR… Тому складно відповісти однозначно…

– Як раз Імереков у минулому матчі отримав дві жовті картки та не зіграє з «Ворсклою». Наскільки його буде не вистачати?

– Макс, вважаю, основний наш гравець, лідер. Але також є Гітченко, Йоонас (Тамм, – прим.), Віталік Єрмаков, тож, думаю, буде гідна заміна та хлопці на цій позиції зіграють гарно і допоможуть команді.


– Нічия з «Колосом» – задовільний чи поганий результат?

– Судячи по грі, мені здається, ми мали перемагати. Контролювали м’яч, контролювали хід гри… Було багато моментів, але не надто вийшло реалізувати.


– Попереду «Ворскла», команда, яка забила 16 м’ячів у поточному чемпіонаті. Чи знаєте особисто когось з гравців групи атаки полтавчан та від кого чекаєте найбільшої небезпеки?

– Не сказав би, що гарно когось знаю, тож не став би когось виділяти. Бачу, що у «Ворскли» є командний дух. За рахунок командних дій вони грають та добиваються такого результату.

– Чого чекати чернігівським уболівальникам від матчу «Десна» – «Ворскла»?

– Тільки перемогу. Довго граємо без уболівальників, встигнули за ними скучити. Тож хочемо підняти їм настрій.