24 ноября 2020 08:18
Роберто МОРАЛЕС: "Ситуация с разбалансом в "Барселоне" дает "Динамо" шанс забить"

Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ліги чемпіонів «Динамо» – «Барселона».


- Динамівці перед першим матчем мали величезні (просто гігантські!) проблеми зі складом. Зараз, попри те, що багато гравців не вели підготовку до цієї зустрічі, склад виглядає ліпше, ніж було на «Камп Ноу».

Разом з тим скажу, що і в «Барселони» є негаразди. Травми Піке та Роберто, великі проблеми в захисті. Хто зіграє в центрі оборони? Всі питання, гадаю, вирішаться для Кумана десь у вівторок вранці.

Вважаю, що програш каталонців «Атлетіко» – це радше наслідки матчів національних збірних. Вони б’ють по деяких клубах більше, ніж по інших.

«Барселона» має забивати. Це 100%! Просто клас, просто вміння, просто рівень позначиться. Однак і «Динамо», думаю, відзначиться. Не варто в усьому звинувачувати Тер Штегена в минулій поразці каталонців. Він насправді дуже хороший воротар, але забити можна будь-кому. Ситуація з розбалансом у «Барселоні» дає «Динамо» шанс на це.

Тим паче кияни достатньо впевнено і непогано зіграли з «Інгульцем». Не потрібно посміхатися. «Інгулець» і «Барселона» – різні вагові рівні. Втім, всі грають на майже однакових полях у майже однаковий футбол, як мінімум, за правилами.

Отже «обидві заб’ють» у цьому поєдинку ставка достатньо обґрунтована.

Можна ризикнути й поставити на «Барселону», яка, швидше за все, гратиме від того, що їй потрібно перемагати та робити акцент на найсильнішу свою сторону – атаку. «Барселона» заб’є не менше двох голів – такий варіант теж розглядається.