1 ноября 2020 14:35
Александр НАЗАРЕНКО: "Днепр-1" заслуживал сыграть вничью с "Динамо"

Автор голу у ворота киян півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Назаренко дав інтерв’ю після матчу проти «Динамо»:


— Олександре, твій гол, здається, просто приголомшив суперника.

— Так вийшло (посміхається). Залишився наодинці з Караваєвим, а наш головний тренер вимагає обігравати суперника у таких ситуаціях. Прибрав м’яч, пробив і вийшло, що красиво влучив у ціль. Можливо, це була і випадковість (посміхається).

— Чого сьогодні не вистачило, щоб здобути очки?

— Навіть не знаю. Можливо, якогось везіння. Самі бачили, який безглуздий ми перший гол пропустили, коли м’яч відскочив від свого гравця у стійку і залетів у ворота. А другий гол теж такий – м’яч після удару відскочив до Циганкова, а той вже влучно пробив. Пропустили два голи не дуже закономірні, тож, вважаю, що ми сьогодні стовідсотково заслуговували на нічию.

— Наскільки складно було грати на слизькому полі?

— Та нормально гралося. Усі футболісти були в рівних умовах, тому, можливо, і супернику було дещо незручно. А так, взагалі, була нормальна футбольна погода.

— Наскільки команду заряджають післяматчеві промови головного тренера команди?

— Звичайно, заряджають. Тренер нас постійно мотивує, кожен день, на кожному тренуванні, у нього дуже багато енергії. Тренер нас любить, і ми це бачимо, тому прагнемо виправдати його надії. Намагаємося виходити і перемагати у кожному матчі.

— На твій погляд, команда додала з приходом Ігоря Йовічевіча?

— Гадаю, що так. Навіть, впевнений у цьому.

— Олександре, якщо казати особисто про тебе, що змінилося за цей місяць в твоїй грі, адже зараз ти постійно на виду – і граєш, і забиваєш?

— Складно відповісти на це питання. Можливо, ставлення нового головного тренера… Він просто каже: виходь і роби свою справу на полі.