29 октября 2020 15:54
Игор ЙОВИЧЕВИЧ: "Луческу может свободно использовать ротацию - они привыкли к такому графику"

Напередодні матчу проти київського «Динамо» пресслужба СК «Дніпро-1» поговорила з головним тренером команди Ігорем Йовічевічем.


— Після двох перемог до гри з «Динамо», напевно, команда підходить з натхненням?

— Саме так. Дві перемоги та загалом перебіг подій у цих матчах дали привід вважати, що ми рухаємось у вірному напрямку. Команда тримає тонус концентрації та загального командного духу. Хочемо бути конкурентноздатними у кожному матчі. У суботу граємо проти лідера чемпіонату, і розуміємо, що буде важкий матч. Мусимо показати свій максимум, а в деяких моментах навіть перевищити його, щоб досягти позитивного результату.


— Перед такими матчами завжди говорять, що головним буде бажання та самовіддача. Але ж не лише за рахунок цього можна досягати результатів. Суто футбольні якості також будуть потрібні у грі…

— Цілком згоден. Хоча самовіддача є №1, але на дуже високому рівні має бути тактична грамотність команди у ситуаціях, коли володіємо м’ячем і коли не маємо його. Плюс треба зберігати концентрацію. Зроблений аналіз дозволяє мати повну інформацію, що являє собою суперник, але футбол є непередбачуваною грою. Вона ламається у певних моментах, і саме тоді ми маємо бути максимально сконцентрованими.


— «Динамо» зараз перебуває у жорсткому графіку. Це можна вважати перевагою нашої команди, або, навпаки, краще перебувати у такому ігровому тонусі?

— Вони у тонусі та мають на лавці запасних рівноцінний склад, який може вийти на поле. І тренер Луческу може вільно використовувати ротацію. Вони звикли для такого графіку, що не є великою проблемою. Ми це відчули на тижні, коли грали кубковий матч. Після 120 хвилин проти «Гірника-Спорт» через декілька днів грали з «Ворсклою», де віддали всі сили в інтенсивному матчі. Вони професіонали. Між матчами є пара днів для тренувань, коли можеш освіжити команду і підготувати гравців, щоб вони зіграли на максимумі.