26 октября 2020 13:29
4
Мирча Луческу рассказал, почему хотел подать в отставку сразу после назначения в "Динамо"

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу дав інтерв'ю італійським ЗМІ, в якому розповів, чому хотів піти у відставку відразу після свого призначення.


- Футбол дивний. Я хотів подати у відставку, бо мене не прийняли. Звичайно, що роблю це не заради грошей. Це просто моє життя. Тож якщо вони мене не хотіли, я не міг залишитися. Але президент наполіг, ми відразу виграли Суперкубок і встигли зробити все цілком непогано. Однак у будь-якому випадку ми ще не на тому рівні, щоб кваліфікуватися з групи до наступного етапу Ліги чемпіонів.

alex, кто мешал Блохину сделать команду с Ленсом, Драговичем, Рафаелем, Мехмеди, Беланда... и т. д.? А еще раньше в Олимпиакосе с Протасовым, Литовченко и Савичевым? Как бы мы ни относились к Луческу, но это пока наш максимум. Тут он прав. Как бы это не было прискорбно
Ми кожен рік виграємо Суперкубок. Але Михайличенка вигнали. Блохіна вигнали. У Блохіна команда бігала краще. А результату не було. А коли зігрались, на другий рік стали чемпіонами. Але Блохіна, який їх зібрав, організував, вже вигнали.
Скрыть ответы
alex, потому и чемпионами стали, что выгнали. Олег Владимирович - легенда Динамо, но его тренерский этап в Динамо лучше забыть. Совсем забыть.
alex, ага и если в этом сезоне чемп возьмём, то это заслуга хациолы - бесспорно) или михи, тут даже выбор есть