22 октября 2020 10:31
10
"Не нужно нами манипулировать". В "Ворскле" недовольны ситуацией с матчем против "Шахтера"

Як відомо, вчора прийнято рішення щодо переносу гри 7-го туру УПЛ «Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк). Причина одна – «Червона епідеміологічна зона», до якої Полтава потрапила з початку цього тижня.


Приймаючою стороною в екстреному режимі запропоновано УПЛ стадіон «Ніка», що після погодження із «Шахтарем» було затверджено Дирекцією Прем’єр-Ліги.

Справа дійшла до бронювання Ворсклянами готелю в сусідньому Кременчуці, аби дати можливість саме номінальним гостям забронювати собі апартаменти за смаком в Олександрії, але в тому готелі, де вони планували розквартируватися, нібито мешкає «Маріуполь» U-19, тому вони не можуть туди заїхати.

«Вчора ж почалися якісь незрозумілі для нас гойдалки (а саме телефонні дзвінки і жодних офіційних листів, - прим.), - обурюється віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак – нам почали ставити умови, за яких ми повинні їхати на гру з «Шахтарем» до Києва. Якщо так, то готові навіть віддати «Гірникам» свій готель у Кременчуці. Але ж ми запропонували цілком прийнятний з усіх точок зору, в тому числі маршруту, для обох сторін, варіант з КСК «Ніка». Не хочемо, аби нами маніпулювали, щось підлаштовуючи на свій манер. Сподіваємось, УПЛ дасть правильну оцінку ситуації, що склалася, і ми спокійно, без взаємних образ та претензій, зіграємо цей матч в Олександрії на арені з нормальною інфраструктурою. Ще раз наголошу: ми категорично проти переносу гри до столиці, тим більше, що «Шахтар» наполягає на тому, аби й зустріч другого кола також зіграти в Києві. Змушені будемо звернутися до органів футбольного судочинства», - резюмував Олег Вікторович.
нібито мешкає «Маріуполь» U-19 Да ахметка може той готель весь викупити і назвати Маріуполь я не сумніваюсь)
ТЕХНАРЬ кротам, если откажутся ехать на выезд!
Эй, минусанты!
Ворскла уже "дала"! Смотрите на время!
Помню матч Динамо Мариуполь. Нам технарь дали
...пару років тому, ДК в звязку з військовими діями неподалік маріуполя, не поїхали грати з маріуполем, і що. нам зарахували 3:0. Так треба кротам зробити якщо не поїдуть в олександрію.
Ворскла как хозяева должны решать где играть. Если кроты не хотят ехать в Александрию-значит техническое поражение 3-0. Как в Италии-Наполи не поехал в Турин-получил 3-0 и до свидания!
Кроты в край оборзели
Ворскла горбатого лепит. Их никто спрашивать не будет.
Надеюсь ворскляне не отпустят ситуацию и будут идти до конца
Скрыть ответы
Droooon,
Какого "конца"?
"Конец" у них давно "там"!