21 октября 2020 17:55
У "Агробизнеса" есть проект нового стадиона. Клуб готов начать строительство

Амбітному клубу "Агробізнес" із міста Волочиськ всього п’ять років, він стрімко пройшов шлях від аматорів до першої ліги, а нині є одним із претендентів на вихід до Прем’єр-ліги. Одночасно зі спортивними успіхами клуб послідовно розвиває спортивну інфраструктуру, аби відповідати всім вимогам елітного дивізіону.


Проведено реконструкцію роздягалень і підтрибунних приміщень, зроблено реконструкцію ігрового поля, побудовано поле для тренувань, майданчик зі штучним покриттям, придбано сучасний автобус… Тепер на черзі новий етап розвитку клубу – реконструкція, а, фактично, будівництво нового стадіону на місці нинішньої "Юності". Арена має стати однією з найсучасніших та найкомфортніших у країні. Про плани будівництва та перепони, які стоять на шляху, розповів засновник ФК "Агробізнес" Олег Собуцький: – Клуб "Агробізнес" представляє місто Волочиськ і домашні матчі хоче проводити саме на рідній арені. Тому ми свідомо беремо паузу, інвестуємо в інфраструктуру, щоб бути повністю готовими до Прем’єр-ліги.


Замовлено і виконано проект оновленого стадіону, за планами буде накрито дахом нинішню центральну трибуну, а також зведено нову трибуну на протилежному боці, також з дахом, вона вміщуватиме 3000 глядачів. Таким чином, загальна місткість арени складатиме більше 5000 глядачів, і всі вони будуть під дахом. Стадіон матиме штучне освітлення, зведемо нові парковки для автобусів та авто, зони для харчування, продажу атрибутики тощо.


Нова арена повністю відповідатиме вимогам Прем’єр-ліги, буде комфортною та затишною для глядачів і футболістів. Клуб вже готовий розпочати будівельні роботи, але наразі є питання взаємодії з міською радою. Нонсенс, ми за свої кошти хочемо збудувати для міста і команди новий стадіон, але дозвіл на це ніяк не можемо отримати! Вже тричі сесія міської ради давала нам відмову. Доводиться сподіватися, що після місцевих виборів до влади прийдуть більш свідомі люди і ми разом зможемо подарувати місту нову гордість та окрасу Волочиська – сучасний стадіон!