13 октября 2020 13:27
Алексей АНДРОНОВ: "Думаю, что Испания не позволит себе никаких вольностей в игре с Украиной"

Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Україна – Іспанія в рамках групового етапу Ліги націй.

- Не так давно ці команди вже грали між собою. Тоді все для України склалося дуже сумно. З тих пір вона всі матчі програвала, що товариський французам, що офіційний збірній Німеччини. Звичайно, втрутився тут коронавірус, і він зараз не залишить у спокої українську збірну.

Іспанці, звичайно, фаворити. Причому, іспанці не настільки безтурботні і не такі, вибачте на слові, роздовбаї, як німці, тому що збірна Німеччини свою першу перемогу в Лізі націй здобула на другий сезон якраз над українською збірною. Іспанія більш безжальна команда. Я думаю, що вона не дозволить собі жодних вольностей в грі з Україною. Коефіцієнт на перемогу іспанців з форою (-1,5), на мій погляд, просто величезний – 2,06. Тільки він має сенс в цій ситуації.

Повторюся, що українській збірній я бажаю всього найкращого, але не цього разу, тому що це триває один і той же цикл, коли втрутився коронавірус, якісь переживання, випробування всередині команди, велика кількість дебютантів. Іспанці фаворити.