12 октября 2020 20:58
2
Олег КУЗНЕЦОВ: "Есть ощущение, что сборная Украины не проиграет Испании"

13 жовтня збірна України проведе черговий матч Ліги націй. Суперником «Синьо-жовтих» буде команда Іспанії. Про перспективи підопічних Андрія Шевченка в цьому поєдинку ексклюзивно для видання bookmaker-ratings.com.ua розповів легендарний захисник «Динамо» Олег Кузнецов.


— Олеже Володимировичу, які у вас очікування від поєдинку збірної України проти команди Іспанії?

— До нас не так часто приїжджають такі топові європейські збірні, тому я чекаю якісного футболу, особливо від команди Андрія Шевченка. Приємно і корисно зіграти проти іспанців.


— Збірна України може розраховувати на позитивний результат?

— Ми всі на це сподіваємося. Збірна Іспанії змінилася відсотків на 70-80. В колективі з’явилося багато молодих виконавців. У них йде перебудова, і я б не сказав, навіть з огляду на результат очного матчу в першому колі, що іспанці на голову перевершують збірну України. Так, зараз «Синьо-жовтим» буде дуже непросто через відсутність деяких основних виконавців. Хоча матч проти німців дає привід говорити, що наша команда може дати бій будь-якому супернику.


— Результат вересневого матчу проти іспанців (0:4) буде тиснути на збірну України?

— Ні. Той поєдинок уже розібраний, вірю, що зроблені висновки. До того ж зараз матч відбудеться на полі українців в присутності глядачів…

— Господарі гратимуть від оборони?

— Вважаю, що так. Збірна Іспанії – одна з найкращих команд світу серед тих, хто вміє тримати м’яч. Може, це й на краще, тому що у нас є кому бігти в контратаку. Я не виключаю і високого пресингу від підопічних Андрія Шевченка. Але знову ж таки, я не пригадаю, щоб збірна України в протистояннях з найсильнішими європейськими командами діяла першим номером.


— Спробуйте спрогнозувати підсумок цього матчу.


— 1:1. Це буде нормальний для нас результат. Є якесь передчуття, що Україна не програє Іспанії.

Олег. Твої слова, та Богу в уші.