1 сентября 2020 14:27
2
Сирота покинул лагерь национальной сборной. Александр присоединится к молодежке

Перший день вересня синьо-жовті розпочали з ранкового тренування, в якому взяли участь 28 гравців. 20-річний Олександр Сирота вранці вирушив до Києва.


До самовіддачі та ігрових якостей Сашка у тренерського штабу немає жодних зауважень, однак, зважаючи на високу конкуренцію центрбеків у нинішньому складі головної команди, послуги Сироти більше потрібні молодіжній команді, до розташування якої оборонець прибуде сьогодні.


Щодо заняття на «Сонячному», то п’ятірка гравців, яка приєдналася до табору національної збірної напередодні пізно ввечері, сьогодні виконувала бігову роботу, займаючись із тренером із фізпідготовки Іваном Баштовим. Яремчук, Безус, Пластун, Соболь та Харатін у неділю зіграли за свої клуби, а весь понеділок витратили на дорогу до Харкова.


Тому насамперед цим хлопцям слід відновити кондиції та підготуватися до роботи в загальній групі.


Водночас решта команди працювала над тактикою: йде цілеспрямована підготовка до гри з першим опонентом у Лізі націй УЕФА.

Після тренування у хлопців за розпорядком — обід, невеликий відпочинок та виїзд до аеропорту.


На 17.00 заплановано виліт чартерного рейсу Харків — Львів. У столиці Галичини синьо-жовті розмістяться у «Гранд-готелі».


Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Стовідсотково! Попрацювати з таким составом! Піде на користь.Так він с самого початку був викликаний у молодіжку.
Норм, поработал с Шевой и штабом, уже хорошо.