30 серпня 2020 20:49

"Александрия" победила "Кривбасс"

Сьогодні, 30 серпня о 18:00 на стадіоні «Ніка» відбулася товариська зустріч команди з ФК «Кривбас» (Кривий Ріг). Матч закінчився з рахунком 4:2 на користь підопічних Володимира Шарана.

«Олександрія»: 1-й тайм : Дмитро Рудик, Валерій Самар, Олександр Кобеляш, Тимур Стецьков, Вадим Янчак, Олексій Довгий (К), Максим Задерака, Максим Третьяков, Василь Грицук, Денис Устименко, Артем Сітало.

2-й тайм: Юрій Паньків (К), Артем Гордієнко, Валерій Лучкевич, Олександр Мельник, Іван Петренко, Дмитро Гречишкін, Павло Пашаєв, Богдан Мишенко, Євген Банада, Кирило Ковалець, Денис Безбородько.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Кривбас»: Новачок, Сокол, Заїменко, Рябов, Коцюмака, Григорик (К), Яровой, Пятов, Горват, Берко, Маліновський.

Запасні: Черниш, Злотар, Попчук, Гвоздевич, Черній, Бука, Кателін, Шмат, та шість новачків.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

Голи: Є.Банада 54, 72, Безбородько 78, Ковалець 86 — Яровой 15, Бука 56-пенальті.