3 августа 2020 21:29
12
"Динамо" провело двухсторонку: голевая перестрелка и победа "зеленых манишек"

Київське «Динамо» продовжує підготовку до нового сезону на своїй клубній базі в Конча-Заспі.


Після кількох днів інтенсивних тренувань під час вечірнього заняття команду чекав тренувальний матч-двосторонка.


Гравці були поділені на дві команди, які грали в манишках різних кольорів, і провели на полі три тайми по 30 хвилин.


У двосторонці взяли участь всі гравці за винятком тих, хто був не допущений до ігрової тренування медичним штабом виходячи із заходів запобігання травм.

З трибун за подіями на полі спостерігав Беньямін Вербич, який повернувся до Києва після операції на пахових кільцях. Тепер Беньяміну належить відновлення під наглядом клубних лікарів. Крім нього в лазареті "біло-синіх" перебувають центрбеки Денис Попов і Микита Бурда, у яких м'язові травми.

Денис Попов також спостерігав за тим, що відбувалося на полі з трибуни, у той час як Микита проходив процедури відновлення. Спостерігали за тренувальним матчем з трибуни Григорій та Ігор Суркіси.


Функції арбітра в полі під час гри виконував Огнен Вукоєвич, а лайнсменів - Олег Гусєв та Еміл Карас. Гра вийшла досить видовищною. Перший ефектний епізод створив Георгій Цитаішвілі, який намагався забити гол ударом у падінні через себе. А відкрито рахунок було прямо перед закінченням першої 30-хвилинки. Кадірі збив Супрягу на куті штрафного майданчика, зупинивши прорив Влада до воріт. Пенальті реалізував Буяльський, перегравши Бойка, і червоні манішки повели в рахунку.


На 52-й хвилині Вукоєвич вдруге призначив пенальті за фол на тому ж клаптику поля. Щоправда, команди вже помінялися сторонами, і 11-метровий заробили зелені манішки. Удар Дуелунда виявився влучним - 1:1. Однак червоні знову забили "гол у роздягальню" - після розіграшу кутового атаку другим темпом ударом з меж штрафного у нижній кут воріт завершив Шепелєв.


Під час гри відбувся ряд замін, при цьому деякі гравці, як наприклад Лєднєв і Родрігес, встигли пограти за обидві команди. Здавалося, червоні доведуть справу до перемоги, однак зелені ударно провели завершальну десятихвилинку. Першим дзвінком став кручений удар Русина, який прийняла на себе стійка. Незабаром Назарій все ж вразив ціль, катнувши м'яч у ворота після пасу Дуелунда. Через деякий час Булеца підхопив м'яч після заблокованого захисником удару і вивів "зелені манішки" вперед - 3:2. А справжньою окрасою матчу став гол Миколи Шапаренка на заключних хвилинах. Він сміливо пішов в обіграш в середині поля, звільнився з-під опіки і наважився на удар здалеку - м'яч залетів у сітку воріт від стійки - 4:2.


У вівторок, після трьох поспіль днів дворазових тренувань динамівці відпочинуть вранці, а знову зберуться на базі вже перед вечірнім заняттям.
Шепелєв нарешті забив. Не везло хлопцю, хоч і старався після карантину.
Скрыть ответы
А.В., Русин тоже)
Кадири продолжает косячить... Отдали бы его быстрее подальше от беды.(((
Скрыть ответы
Ярослав, я думаю с Жерсоном на выход будут,дальше будут еще
Ярослав, а где он до этого накосячил? Как в последнем матче с Колосом был лучшим в полузащите, дак все тихо промолчали.

Почему-то когда Коля детский пеналь заработал - тишина. Или Караваев феерит - тож тишина. А как чернявые что-то не так сделают - хейтят месяц.

Вы не из ККК?
Відeо зашифравано?
Огорчает, что два ведущих центральных правоногих защитника, так часто подвергаются травмам, Попов такой же хрустальный, как и Бурда, травма за травмой...
Скрыть ответы
dgonnny, це травми під кінець сезону при Михайличенку.
Скрыть ответы
А.В., я знаю, адо этого разве Попов, а особенно Бурда не часто травмируются?
Ох уж этот Кадири, так и просится обратно в Тулу.
Скрыть ответы
Дак он уже вроде договорился обратно.
Ватель, а Шапа куда просился, когда с Колосом не успев выйти на замену рубонул в штрафной? Наверное в Англию))) Он же уже туда лыжи навострил)))