22 июля 2020 08:53
11
Николай НЕСЕНЮК: "Имя нового тренера "Динамо" знает только Суркис"

Вже другу добу на всіх, хто цікавиться футболом, падає рясний дощ чи не щохвилинних повідомлень із "достовірних джерел" щодо того, хто очолить київське "Динамо" після Олексія Михайличенка. Тут ми маємо у чистому вигляді прийняту нині повсюди практику розповсюджувати інформацію, не засновану абсолютно ні на чому. Жодних "витоків" інформації щодо нового тренера "Динамо" не було і не могло бути з однієї причини. Власник команди Ігор Суркіс ще не готовий прийняти рішення.


Це не заважає циркулювати цілому списку "кандидатів" у тренери, у якому, як виглядає, присутні чи не всі тренери, яких взагалі знають автори згаданих новин. Водночас думати про те, що це звичайний "набір випадкових чисел" не варто. Тому що сама лише згадка того чи іншого фахівця або зовсім не фахівця у якості потенційного тренера у контексті "Динамо" дає йому чимало додаткових балів.


Звісно, що не обходиться тут без футбольних агентів, які користуються нагодою, аби нагадати футбольному світу про своїх клієнтів. Але це менша частина новин про те, чого немає. Більша продукується, причому цілком свідомо, аби просто підняти відвідуваність свого ресурсу. Все просто – береш прізвище відомого тренера і пишеш, що є "інсайд" щодо його переговорів із "Динамо". Цю новину точно прочитають. Причому що більш фантастичним буде прізвище кандидата, то більше людей це читатиме і розповсюджуватиме.


Інакше тепер не буває – саме так працює сьогодні ринок інформації. І не лише у футболі, а і в політиці, економіці, мистецтві, освіті тощо. Коли це все читати, то є варіант або потроху з'їхати з глузду, або перейти у категорію виборців Зеленського, які готові "спожити" будь яку інформаційну бурду.


Вихід один – користуватися першоджерелами. У випадку із київським Динамо" цим першоджерелом є Ігор Суркіс. Він і вирішуватиме хто очолить всенародно популярний футбольний клуб. До Суркіса можна ставитися по різному. Можна шкодувати, що саме йому належить право вирішення долі футбольної команди, яку колись підтримувала вся Україна і ще купа людей поза нею. А можна розуміти, що інакше поки що не буде, що ідеального механізму керівництва футболом не існує, що у футболі від помилок не застрахований ніхто.


Тому спробуйте не давати засмічувати свої голови роздумами про те, чи приїде працювати до Києва який-небудь Жозе Моурінью, чи команду знову очолить Олег Блохін, чи біля керма стане ще хтось. Ось бачите, я теж почав називати прізвища. Прошу не сприймати це всерйоз. Тому що прізвище поки що є лише одне – Суркіс. І лише він знає те, чого поки що не знає окрім нього ніхто.


Микола Несенюк

Чувак що постійно лиже жопу суркісу
Скрыть ответы
а що, суркiс Блакитний хлопець? а вiн активний чи пасивний. тю, що я плету, звiдкiль активнiсть?
Я ничему уже не удивлюсь от Суркисов: даже если он Порчу Залупеску назначит нам. Скажет мол этот мистер себя хорошо зарекомендовал в Украине, ему не по наслышке знаком наш чемпионат и не потребуется время для раскачки. Но тогда рыжий таракан будет очень долго со всех нас смеяться! А я пожалуй просто повешусь!

Ferad, Вы не правы. Это для нас время потрачено впустую, а для Коли это деньги!
Он просто держит нас за дурачков. Но тогда он сам дурак. И статьи его такие же.
Да, Коля мы знаем что Моуриньо в Киеве не будет, но также мы знаем нашего "славного" президента и знаем, что он вполне может опять вступить в какое - нибудь динамовское сердце
и все пойдет по новой, вернее по старой.
А потом он опять скажет: "Я не думал, что мы настолько отстанем /уже/ от Зари, Десны и т.д.". Как сейчас он говорит о Шахтере.
Ну что же это его игрушкаֱֱ
Да Колян?!


Никогда не понимал таких вот статей. Потраченное время впустую, для того, кто её писал и для тех, кто читал. Как будто это что-то поменяет :)))
Скрыть ответы
Ferad, Не более чем обсасывание фантастических кандидатур в других статьях.
"або перейти у категорію виборців Зеленського, які готові "спожити" будь яку інформаційну бурду."
Мое предложение: идти в ногу с происходящим в стране.
Алиев-Милевский.
Простые хорошие пацаны. Весёлые.
Хоть посмеёмся ...
Не треба довго думати. Треба повернути Михайличенка і почистити команду. А далі - пів команди можна набрати з оренди. Трохи є з тих, хто зараз грає в основі. Є молодші. Але гайки цим мільйонерам треба підкрутити. Інакше ніяка заміна тренера нічого не дасть. Вони будуть нагліти і далі.
на сбор "Динамо" должно отправиться с тренером
Все чітко і аргументовано розкладено по поличках. Тому краще не займатися вгадуванням, витрачати на це час, а просто почекати рішення Суркісів і, головне, підписаного котракту. Максимум - до кінця липня.