24 июня 2020 16:19
1
Егор НАЗАРИНА: "Верю, что "Карпаты" останутся в элитном дивизионе"

Хавбек «левів», термін оренди якого завершується, тепло попрощався з львівськими вболівальниками та партнерами по команді.


«Передусім хочу подякувати львівському клубу: гравцям, тренерам, персоналу і всім тим, кого зустрічав за увесь час перебування в «Карпатах». Окремо хочу висловити вдячність і повагу вболівальникам, які підтримували нас у скрутні хвилини. Зрештою, позитивних моментів також вистачало, хоча не так багато, як хотілося б нам усім. Залишаю Львів з вдячністю. Під керівництвом цього тренерського штабу я зростав і чимало навчився. Тут я отримав важливий досвід – в Прем’єр-лізі раніше я практично не виступав. Якби я міг повернутися у минуле, то все одно погодився б на перехід у «Карпати». Хоч цей період був загалом невдалим для команди, та я розцінюю його для себе виключно як позитивний».


«Я впевнений, що команда докладе максимум зусиль для збереження місця в УПЛ. Переконаний, що у хлопців все вдасться. Крім того, Роман Санжар і його асистенти знають, як це зробити. Також додам, що команда готова до цього на сто відсотків. Так, нам трохи не щастило, інколи не вистачало досвіду. Проте я вірю, що надалі усе складатиметься якнайкраще. І «Карпати» залишаться в елітному дивізіоні».


«Найбільш пам’ятний епізод? Складно пояснити чому саме так, але зараз першим на згадку приходить матч у Маріуполі. І справа навіть не в тому, що я оформив тоді дубль. Мабуть, важливу роль зіграли емоції того протистояння. Ми поступалися 0:2, з трибун на нашу адресу летіло чимало негативних слів, однак команда проявила характер, відігралася і звела матч внічию. Взагалі у нас чудовий колектив. Я подякував хлопцям за той рік, який ми провели разом. Побажав їм виконати поставлене завдання. Обов’язково слідкуватиму за «Карпатами» і вболіватиму на відстані».

Гідна заміна Сидорчуку у перспективі.