22 травня 2020 22:04
2

Жозе МОУРИНЬЮ: "Я плакал после матча с "Динамо"

Один із найкращих тренерів світу Жозе Моурінью дуже добре запам’ятав матч із київським Динамо.

У 2010 році Моурінью виграв Лігу Чемпіонів з Інтером. Але шлях до перемоги був важким. Міланці грали в одній групі з Динамо (наставником київського клубу тоді був Газзаєв). Матч у Мілані завершився внічию 2:2, а у Києві Інтер вирвав 3 очки на останніх хвилинах (Шевченко забив на 21 хвилині, Міліто зрівняв на 86, а Снейдер подарував перемогу на 89). Саме цей матч дуже запам’ятався Жозе Моурінью. “Особливого” цитує gianlucadimarzio.com з посиланням на Sky Sport:

- Сильні емоції. Вони супроводжуються важливими спогадами. Я плакав після матчу з Динамо. У тому поєдинку мені вдалося достукатися до сердець гравців. Я інколи плакав лише після перемог, не після поразок.

Перемога у матчі з Динамо дозволила Інтеру невдовзі посісти другу сходинку в групі. Кияни посіли останню і вилетіли з Ліги Чемпіонів.