24 квітня 2020 13:03
23

Олег Печерный - Евгению Левченко: "Закрой свой вонючий рот и не трогай нашего президента"

Глава профсоюза футболистов Олег Печерный в своем Инстаграме обратился к экс-игроку сборной Украины Евгению Левченко.


"Читаю интервью Жени-стриптиза, ой Голландского мачо, ой профсоюзного босса. Женя, закрой свой вонючий рот и не трогай нашего президента, сиди в своей обкуренной Голланд и кури бамбук! Мы без тебя разберёмся в своей стране!" - написал Печерный.


Напомним, накануне Левченко сказал, что многие люди разочаровались в Зеленском.

Оооо скрєпоносєц зявився) Навіщо аргументи...... Бидло відразу видно)
Сховати
Stas_dinamo, Я про тебе так зразу і подумав
Я смотрю все болельщики наше команды такие мля специалисты в политике, разбираются дохера все. Вы диванные дегроды просто, не более. Идите в политику и покажите как нужно управлять страной. Мне насрать вообще на Зелика, на Пороха и всю эту пиздобратию. Но Вы такие все специ бля ... вот вы бы точно войну бы закончили и экономику подняли. Харе вообще на футбольный сайт свое политическое гавно сливать.
Сховати
Фан, коли будеш вибирати на що витратити останні гроші, і думати де взяти ще- от тоді собі вдома напиши плакат- мені покалити на Зебіла і його лохторат.. бо нє нє- вони не причому що економіка в сраці...
Сховати
Bodivin, послушай меня внимательно. Основными принципами демократии является уважать и принимать выбор каждого. И если кого-то в стане выбирает 73% населения, то нравится Вам это или нет - уважайте этот выбор как и с той стороны должны уважать ваш. И после слов что 73% идиотов в нашей стране вам всем просто пора паковать чемоданы и валить отсюда ибо что тогда вам делать среди моно большинства. Ваш процент вообще настолько мал в таком случае что с вашим мнением можно вообще не считаться и ним можно тогда пренебречь. Вы нулее нулей тогда по ходу чтобы вообще интересовать что вы думаете по этому поводу.
Сховати
Фан, угу, почитав уважно.
Шановний, так демократія- і я поважаю вибір дебілів! І якби цього не поважали тих 25 %- вже був би знову майдан! Для революції достатньо кожного четвертого... а в де білів увімкнеться -стадний рефлекс( це 100% )... Але- поважати- не значить не рахувати їх за дебілів. повір- я і душевнохворих поважаю, але не міняє того факту що вони хворі!

А ви шановний- трохи неадекватний- тому що це треба мати совість- написати: "Печерный тупо уебан"- ти з ним за столом сидів. корови пас? А не слабо йому в очі це сказати? А потім ти починаєш тут зебілів захищати? Ти - лицемір! І от на чию думку нас рати- так це на твою.! Удачки.
Читаю коментарі і задаю питання. Зебіли, ви де?

Ну не вірю, що в головах у яких був сквозняк рік тому щось могло змінитись
:)
Сховати
garik, на карантине сидят и помалкивают, придумывают себе оправдания
В подавляющем большинстве болельщики Динамо являются патриотами Украины, а значит не являются "лохторатом" "янелоха". Зайдите на Фейсбук или любую другую соц. сеть и увидите куёву тучу организмов из числа 73 процентов! "Нам хоть ссы в глаза - всё равно скажем - божья роса". Вот их девиз!
garik, слышь, ты какого хера людей оскорбляешь, даун ты семимесячный. В твоей голове можно подумать ума дохера что ты вызвался комментировать. Если ты умный такой дохера иди в политику,стань на место Зебила и покажи мастер - класс. Чипуха ты диванная.
Сховати
Фан, поза- спочатку добийся... теж не великого розуму робота, на жаль...
От за себе скажу- дещо знаю, багато бачу, багато розумію- але при цьому в мене вистачає розуму небратись - за те що я НЕВМІЮ!!!! в Моніки не вистачило- і лохтората його також- це прикро, але блін- чого , якщо їх вчинок ДЕБІЛЬНИЙ- я не маю права назвати їх дебілами? Чи Ви хочите сказати- що ці всі розумні 73%- як треба буде до лікаря- звернуться до Хью Лоррі? Ну а чо нє, чувак класно лікаря зіграв... чого ні?)
З такими друзями-адвокатами, Зеленському і вороги не потрібні ))) Якби я був за Зе, мені б стало соромно
Сховати
зараз дуже цікаво заглянути в очі тим прихильникам- особливо яким вже дійшло... як вони бігають в пошуку як би зїхати з теми...
Печерный тупо уебан. Культура и воспитание на лицо. Быдлан с 90-ых. На ебучке все написано.
кто у нас может быть профголова. ЖЛОБ
до речі, у кого що болить, той про те і говорить...
свідок Зеленого.. )
Это какой то колхоз. Ваш президент облажался меньше чем за год по всем фронтам
Сховати
Ну він же вчиться... Україна може собі то дозволити)))) І не лажав він- що Ви)) То не лажі- то все досягнення... і на хліб намастити можна.. От була корупція, тарифний геноцид- менше чим за рік- ПОДОЛАНО)) Ви подивіться в ЗМІ майже нічого про це не говорять, бо нема про що звісно ж)))
Сховати
Bodivin, дякую, посміявся...
Сховати
iceman, це я ще промовчав про війну- яку воно вже закінчило в своїй голові. А " патєрпєвший" головнокомандуючий по справі?.... такої епіки йому навіть в кварталі не писали))
Он не глава профсоюза футболистов . Президентом Всеукраинской ассоциации футболистов-профессионалов является Игорь Гатауллин