1 березня 2020 08:08

"Агробизнес" подписал сына известного экс-футболиста "Динамо"

28 лютого в Туреччині був підписаний контракт з з 21-річним півзахисником.

Сергій КОСОВСЬКИЙ народився 19.05.1998 - 21 рік. Амплуа - півзахисник.

З 2010 по 2015 рік виступав за столичне «Динамо» у ДЮФЛУ. У сезоні 2015/16 років грав за динамівську команду U-19, у складі якого того сезону виграв юнацький чемпіонат України.

У 2016 році перейшов до «Ворскли». Виступав за юнацьку,а згодом і молодіжну команду клубу. За головну команду полтавчан дебютував 5 травня 2017 року в переможному (1:0) виїзному поєдинку 28-о туру Прем'єр-ліги проти луцької «Волині». Сергій вийшов на поле на 90+2-й хвилині, замінивши Дмитра Хльобаса. Той матч виявився для Косовського єдиним у першій команді полтавчан.

У середині вересня 2019 року підписав 1-річний контракт з «Оболонь-Броварем». Дебютував у складі київської команди 15 вересня 2018 року в переможному (3:1) виїзному поєдинку 9-о туру Першої ліги проти «Дніпра-1». Косовський вийшов на поле на 77-й хвилині, замінивши Олександра Гуськова. У складі «пивоварів» зіграв 11 матчів у Першій лізі. У середині липня 2019 року залишив київський колектив.

З 2013 по 2015 рік у футболці юнацьких збірних України U-16 та U-17 зіграв 19 матчів, в яких відзначився 1 голом (з центральної частини поля у воротах французів). Викликався також до юнацької збірної України U-19, проте в її складі не зіграв жодного матчу.

Сергій Косовський вже тривалий час тренувався з Агробізнес та проводив контрольні поєдинки в складі команди. Є автором першого гола та гольової передачі в контрольному матчі 13 лютого Нива (Вінниця) - Агробізнес (0:4).