20 февраля 2020 08:29
Андрей САДОВОЙ: "Горсовет Львова не намерен быть владельцем "Карпат"

Збереження футбольної команди у місті є пріоритетним питанням для Львова. Так, сьогодні під час виконкому міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що місто і надалі підтримуватиме розвиток дитячого футболу та ініціюватиме створення народної команди. Однак, міська рада не може бути власником ФК «Карпати».


«В мене відбулась розмова з керівництвом «Карпат». Ми у хорошій комунікації. У них в березні збори акціонерів. До речі, останні збори були років 8 тому. Власне на зборах вони будуть обговорювати майбутнє «Карпат». Міська рада не має наміру бути власником футбольного клубу. Це не є наше завдання. Ми хочемо долучитись до створення народної команди, як це є у Барселоні, багатьох португальських клубах, там місто також не є власником. Місто може допомогти залучати різних людей. Я сам готовий купити одну акцію і буду всіх інших закликати. Але це не завдання міської влади — займатись управлінням футбольних клубів. Ми підтримуємо і будемо підтримувати дитячий футбол. Це наше завдання — розвиток любительського спорту, а професійний спорт — це не компетенція міста. Акціонери повинні між собою вирішити майбутнє клубу.

В неділю буде матч, побачу на матчі колег з «Карпат», може щось ще дізнаюсь.

Львівська міська рада жодної власності приймати не буде, це не є завдання міста. Ми готові, маючи згоду ФК «Карпати», перетворитись у структуру народної команди, почати цей процес, якщо ми отримаємо меседж, в рамках цього року провести підготовчі роботи, щоб з 2021 року пішов нормальний старт. Це не робиться за один день. Зараз розпочинається наступний етап матчів. Стадіон є в управлінні футбольного клубу і вони далі будуть його мати в управлінні за 1 грн. Земля також буде закріплятись за ФК «Карпати», бо «Карпати» — це бренд Львова. У цьому питанні є багато різних дискусій. Міська рада не буде власником клубу, міська рада буде допомагати, щоб у Львові з’явилась народна команда «Карпати». Ми готові використовувати весь потенціал, міжнародні зв’язки, щоб допомогти", — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, місто запропонувало співпрацю ФК «Карпати» та ініціювало створення народної команди. Відповідне рішення було прийнято 13 лютого, на сесії Львівської міської ради.