11 февраля 2020 17:04
5
Полиция сделала официальное заявление по "делу Ярмоленко"

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням співзасновника та голови правління громадської організації скеровано до суду для подальшого розгляду. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі.


Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в м. Києві за процесуального керівництва прокуратури м. Києва завершено досудове розслідування за фактом шахрайського заволодіння грішми, що призначалися дитячо-юнацької школи за трансфер спортсмена.

Правоохоронцями встановлено, що у 2017 році був укладений договір про перехід гравця з футбольного клубу Української прем’єр ліги до одного з німецьких клубів Бундесліги. Згідно з умовами контракту, між клубами до спеціалізованої дитячо-юнацької школи, де навчався спортсмен, мала надійти частина платежу солідарності. Однак платіж перерахували одній із громадських організацій із співзвучною назвою, яка не мала відношення до спортсмена. У такий спосіб дитячій спортивній школі заподіяно матеріальну шкоду у розмірі понад 5 000 000 гривень.

За результатами вивчення матеріалів про перерахунок коштів, столичні слідчі повідомили про підозру співзасновнику та голові правління громадської організації у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування за вказаними фактами завершено, вжитими заходами в ході слідства частково відшкодовані завдані збитки на суму понад 3,5 млн. грн., обвинувальний акт скеровано до Печерського районного суду м. Києва. Зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києва

Оксана Тищенко
Манипуляторы
розслідування за вказаними фактами завершено - не врубился так кто зловмисник?
Скрыть ответы
waleo,
Как кто, Ярмоленко! В заголовке статьи написано!
Скрыть ответы
Лимонович, а при чем тут Ярмоленко (виновный), это же не он лично должен был перечислять деньги в свою детскую спортивную школу, а тот кто, или получал деньги за перевод, или тот кто оплачивал переход игрока с клуба в клуб.
waleo, "співзасновник та голова правління громадської організації із співзвучною назвою"