23 січня 2020 21:14

"Колос" обыграл румынскую "Астру"

Ковалівський «Колос» у другому контрольному матчі на турецькому зборі здолав одного із лідерів чемпіонату Румунії – ФК «Астру» (2:1).

Ковалівці першими повели у рахунку завдяки зусиль Богданова, який наважився на удар з-за меж карного майданчику та поцілив точнісінько у кут воріт. Суперники зуміли відквитати м’яч ще до перерви. Футболісти «Астри» заробили право на одинадцятиметровий, який чітко реалізували.

Вирвати перемогу для команди вдалось Денисові Антюху, який вийшов на заміну у другому таймі замість Олександра Бондаренка. Денис отримав передачу від Соловейчикса, звільнився від опіки захисника та з розвороту пробив у дальній нижній кут – без шансів для голкіпера суперника.

У підсумку – 2:1. Наступний поєдинок ковалівці зіграють з командою «Приштина» (Косово). Гра запланована на 26 січня.

«Колос» (Ковалівка) – «Астра» (Джурджу, Румунія) – 2:1 (1:1)

Голи: Богданов (21), Антюх (89) – Георге (33).

Товариський матч. Зимові збори. 23 січня. 16:00. Анталія. «Lara».

«Колос» (1-й тайм): Волинець, Зозуля, Гавриш, Петров, Чорноморець, Мілько, Богданов, Оріховський, Ільїн, Морозко (Волков), Лисенко.

(2-й тайм): Яшков, Єфремов, Максименко, ГНП, Парамонов, Ємець, Задоя, ГНП, Смирний, Сорокін (Соловейчикс), Бондаренко (Антюх).