23 января 2020 14:24
"Львов" подтвердил расставание с Бандурой

Професійний футбольний клуб «Львів» інформує про завершення співпраці з найдосвідченішим 33-річним голкіпером Олександром Бандурою. Напередодні були врегульовані всі питання, розірвано контракт і в якості вільного агента футболіст залишає ПФК «Львів».


Два з половиною сезони Олександр вірою і правдою служив клубу, довівши, що по праву вважається одним з найсильніших воротарів в нашому українському футболі.

Перераховуючи заслуги 33-річного спортсмена, віддаємо належне його професіоналізму і людським якостям. Не так давно капітан, лідер команди на полі та в роздягальні, людина, здатна виручити, врятувати команду в епізодах, де інакше б воротарю це зробити було неймовірно складно.

За підсумками сезону 2017/18 рр. Бандура був визнаний уболівальниками клубу кращим гравцем сезону, неодноразово номінувався в символічні збірні за версією різних ЗМІ.

З огляду на все вищесказане і бажання самого футболіста продовжити кар’єру в іншому клубі, ми пішли на розрив чинного контракту, надавши йому статус вільного агента.