18 января 2020 09:36
Кристиан ПОНДЕ: "Надеюсь, что "Карпаты" снова смогут достигать больших успехов так, как они это неоднократно делали в прошлом"

«Леви» попрощалися зі своїм форвардом Крістіаном Понде. У коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати» португалець розповів про те, що найбільше йому запам’яталося у Львові та зізнався, який матч у зелено-білій футболці був для нього особливим.


«Залишаю «Карпати» з відчуттям позитиву від роботи, – каже Крістіан. – Тут я мав можливість демонструвати футбол хорошого рівня. Коли я тільки-но приїхав до Львова, то це був один з найскладніших моментів у моєму житті, оскільки я залишив рідну країну. Це зміна у футбольному плані, побуті та звичках. Тут я здобув досвід, став кращим у футбольному та життєвому аспектах. Про «Карпати» у мене залишаться чудові спогади, особливо про фанатів, які, як на мене, є одними з найкращих в Україні. Також я добре запам’ятав останні дві гри минулого сезону, коли нам протистояла «Волинь». Це були поєдинки з великою кількістю емоцій і ми зобов’язані були перемагати, щоб залишитися у Прем’єр-лізі».

«Я дуже сумуватиму за своїми партнерами по команді. У Львові я провів прекрасний час, адже захищав честь історичного українського клубу. На прощання хочу побажати лише перемог та успіхів моїй команді. Сподіваюся, що «Карпати» знову зможуть досягати великих успіхів так, як вони це неодноразово робили у минулому», – сказав Понде.