16 листопада 2019 19:33

Сборная Украины U-17 одержала вторую победу в квалификации ЕВРО-2020

Підопічні Олександра Петракова змогли зламати опір албанської збірної лише у другому таймі.

У другому турі кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17) юнацька збірна України зустрічалася з командою Албанії, яка в перший ігровий день поступилася господарям змагань, португальцям, із рахунком 0:4.

Утім, легкої прогулянки в підопічних Олександра Петракова не вийшло. Незважаючи на повну ігрову перевагу в першому таймі, забити синьо-жовтим так і не вдалося. З атак нашої команди почалася й друга половина зустрічі. Досить сказати, що за весь матч українці подали 15 кутових (суперник — жодного) і завдали 18 ударів по воротах (албанці — один).

Відкрила ж рахунок збірна України на 57-й хвилині завдяки точному удару нападника «Карпат» Дмитра Шостака. Після цього тиск на ворота суперника не зменшився, і на 84-й хвилині синьо-жовті таки змусили оборону албанців помилитися ще раз. Після передачі Лебедєва з кутового точним ударом відзначився захисник «Шахтаря» Марк Мампассі. 2:0.