16 листопада 2019 18:26
1

Гол динамовца Волошина не помог сборной Украины U-19 победить Словению в квалификации ЕВРО

У поєдинку зі словенцями підопічні Олега Кузнецова першими відкрили рахунок, але перевагу не втримали.

У другому турі кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-19) юнацька збірна України зустрічалася з командою Словенії, яка напередодні зіграла внічию з господарями турніру — шведами.

Матч для синьо-жовтих почався — краще не придумаєш. Перший удар у бік воріт словенців виявився результативним. Це Волошин на 4-й хвилині скористався передачею Михайла Мудрика. 1:0.

Але потім гостріше діяв суперник, а в наших хлопців в атаці не все виходило. Свій наступний постріл по воротах Гріла підопічні Олега Кузнецова завдали на 38-й хвилині. На той час рахунок вже зрівнявся. На 36-й хвилині відзначився Урбанчич. А удар Волошина в дебюті поєдинку так і залишився єдиним у ствір воріт збірної Словенії.

Другий тайм обидва суперники почали прагматично, насамперед, намагаючись убезпечити свої ворота. Наприклад, перший удар по воротах у другій 45-хвилинці було завдано лише на 69-й хвилині. Та й то, спроба Светліна вразити ціль була неточною.

І кінцівка поєдинку пройшла обережно. Ніхто не хотів ризикувати. У підсумку матч так і завершився внічию — 1:1. Тепер усе вирішиться в останньому турі, який відбудеться 19 листопада.