4 листопада 2019 11:08

Четвертое удаление Сидорчука в УПЛ и рекордная победа "Динамо" со счетом 4:0

13-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів:

Рекордна в УПЛ 18-та велика перемога Шахтаря над Карпатами.

Шахтар не знає поразок в УПЛ з 11 серпня 2018 року вже 42 матчі поспіль: +36=6, а на чужому полі — 21 гру: +20=1.

«Гірники» 5-й матч поспіль в УПЛ перемагають Карпати з великим рахунком.

Артем Бєсєдін (Динамо) стає автором 200-го голу поточного Чемпіонату, а Віктор Коваленко (Шахтар) — 100-го голу команд-гостей.

Загальна програшна в Чемпіонатах серія Карпат проти Шахтаря з 3 грудня 2015 року триває 10 ігор, м’ячі 5-32.

«Гірники» не пропускають голів в УПЛ впродовж 544-х хвилин, а в гостях — 501 хвилину.

Гравці Шахтаря в УПЛ забивають голи у ворота Карпат з 24 липня 2011 року впродовж 18 ігор — 53 м’ячі.

3-а велика перемога Динамо над Львовом, в тому числі перша на своєму полі.

Рекордний, 40-й, раз Динамо перемагає в Чемпіонатах саме з рахунком 4:0.

100-й раз в УПЛ динамівці пробивали пенальті на своєму полі — 75-й гол з «позначки».

420-й гостьовий матч Шахтаря в УПЛ, у якому «гірники» здобули 260-ту перемогу.

420-й домашній матч Динамо в УПЛ, в тому числі 40-й при Олексію Михайличенку: +33=5-2 м’ячі 97-24.

Чинна гольова серія Динамо в УПЛ розпочалася 28 квітня цього року і триває 20 ігор — 38 м’ячів.

Олександрія з 3 квітня цього року на своєму полі не грає внічию в УПЛ впродовж рекордних для клубу 12-ти ігор: 6 перемог та 6 поразок.

Карпати зазнали 110-ї домашньої поразки в Чемпіонатах.

Олександрія забиває голи у всіх домашніх матчах з Маріуполем у всіх турнірах — 18-й матч.

Зоря не програє в УПЛ 6 матчів поспіль: +4=2,

Карпати не перемагають в Чемпіонаті з 20 вересня 6 матчів поспіль: =2-4.

Ворскла і далі на своєму полі не перемагає Десну в УПЛ: 2 нічиї та поразка.

Ворскла з 31 серпня не перемагає в Чемпіонаті 8 матчів поспіль: =1-7.

Десна здобуває 20-ту перемогу в УПЛ.

Виїзна клубна рекордна безнічийна серія Десни з 29 квітня триває 10 ігор: 6 вікторій та 4 невдачі.

Безгольовий серіал полтавчан триває в Чемпіонаті 270 хвилин.

1-а в УПЛ велика поразка Дніпра-1 — у 13-й грі.

Безвиграшний серіал Львова триває в УПЛ 8 матчів: 2 нічиї та 6 поразок.

Безгольова гостьова серія Львова триває в Чемпіонаті 361 хвилину.

Дніпряни 1-й раз в Чемпіонаті пропускають 4 голи за матч.

Пропускна клубна рекордна серія Колоса в Чемпіонаті з 22 вересня триває 6 ігор — 16 м’ячів.

Закінчилася безгольова клубна рекордна серія ковалівців в УПЛ, яка тривала 386 хвилин.

Програшна в УПЛ клубна рекордна серія Колосу триває 4 матчі.

160-й матч Олімпіка в Чемпіонатах: +43=47-70 м’ячі 161-252.

Олімпійці повторюють клубний рекорд, перемагаючи в УПЛ 3-й матч поспіль.

50-й гол у своїй кар’єрі забиває Віктор Циганков, який у складі Динамо забив 47 голів: 39 — в УПЛ, 6 — у єврокубках, 2 — в Кубку та 3 голи забив у складі збірної України.

15-й гол в УПЛ забиває Віталій Балашов (Олімпік), 10-й Дмитро Коркішко (Дніпро-1), Владислав Кочергін (Зоря), 5-й — Тете (Шахтар), Павло Оріховський (Колос), 1-й — Максим Імереков (Десна, у 44-й грі), Дмитро Іванісеня (Зоря, у 12-й), Денис Попов (Динамо, в 4-й).

У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Дмитро Коркішко (Дніпро-1), який раніше забивав голи суперникам Арсеналу та Чорноморця.

1-й гол у складі Колосу забив Павло Оріховський, який раніше в УПЛ забивав суперникам Динамо та Арсеналу-Київ.

У 3-му для себе клубі дебютує в Чемпіонатах Микита Татарков (Львів), який раніше захищав кольори запорізького Металурга та Чорноморця.

У 2-му для себе клубі УПЛ дебютує Ярослав Деда (Карпати), який раніше виступав за Волинь.

50-й матч в УПЛ проводить Богдан Михайличенко (Зоря), 1-й — Жоао Тейшейра (Олександрія), Олександр Бєляєв (Дніпро-1).

Азовці при Олександру Бабичу в Чемпіонатах пропустили 100-й гол (2-й м’яч у грі).

Дмитро Михайленко біля керма різних клубів став свідком 10-ї домашньої поразки своїх підопічних.

10-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Віталій Балашов (Олімпік) —9-й гол.

2-й раз в УПЛ не забиває з «позначки» Дмитро Гречишкін (Олександрія, 6-й пенальті).

5-й в Чемпіонатах нереалізований пенальті у ворота Євгена Гальчука (Маріуполь, 17-й удар з «позначки»).

1-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Богдан Лєднєв (Зоря, у 34-й грі).

4-е вилучення в УПЛ Сергія Сидорчука (Динамо), 1-е — Олексія Бикова (Маріуполь, в 33-й грі).

1-й в УПЛ автогол Віктора Корнієнка (Маріуполь, в 7-й грі).

10-й раз в Чемпіонатах арбітр Анатолій Абдула вилучає гравців команд-господарів поля.

3-й раз з початку Чемпіонату тур виявився «безнічийним».

У турі забито 20 голів, що стало повторенням найбільш результативних 5-го та 9-го турів нинішнього Чемпіонату.