4 листопада 2019 09:33

Первая лига. Ничья "Ингульца" и "Металлиста 1925" пошла на пользу "Оболони-Бровар" и "Руха"

Передусім повідомимо результат матчу 12-го туру «Балкани» — «Чорноморець», який був призупинений за рахунку 1:1 через поведінку вболівальників. Він догравався починаючи із 72-ї хвилини, проте більше голів забито не було.

А звітний тур відкрився поєдинком у Кременчуці, де на оновленому штучному газоні «Кремінь» приймав одного з лідерів — «Агробізнес». Господарі несподівано легко перемогли — 4:0, хет-трик до свого активу записав Дмитро Козьбан.

До речі, результативна гра Козьбана неабияк допомогла його попередній команді, «Волині», яка веде боротьбу з «Агробізнесом» за місце в чільній групі. Коли лучани виходили на матч з «Авангардом», вони вже знали про перемогу «Кременя» й доклали максимум зусиль, аби відсвяткувати шосту звитягу поспіль. І це їм, хоч і з труднощами, вдалося. Найвагоміший внесок зробив легіонер Младен Бартулович. Спочатку після його передачі захисник гостей Ілля Брюхов зрізав м’яч у власні ворота, а потім хорват відгукнувся на пас свого одноклубника Міхи Горопевшека, який цього разу грав не в центрі захисту, а в нападі. Слід віддати належне авангардівцям, які боролися до кінця і, відквитавши один м’яч, були близькі до того, аби врятуватися від поразки. Та на заваді став воротар лучан Владислав Леванідов, який парирував пенальті.

«Я дуже переживав за результат, — сказав після фінального свистка головний тренер «Волині» Андрій Тлумак, — адже авангардівці для нас — незручні суперники. До перерви ми грали спокійно, упевнено, а потім… Знаєте, рахунок 2:0 дуже небезпечний, ніби все нормально, але варто було краматорцям забити, як у них немов виросли крила. На щастя, Леванідов відбив пенальті, й усе закінчилося на нашу користь».

«Були два різні тайми, — зазначив керманич «Авангарду» Олександр Косевич, — по ходу матчу ми перешикували свої лави, почали більше атакувати флангами й можемо нарікати тільки на себе, що не зрівняли рахунок. Десь забракло холоднокровності, фарту. Прикро поступатися з мінімальним рахунком у двох матчах поспіль сусідам по турнірній таблиці, відчуваючи, що заслуговуєш кращої долі…»

А центральний поєдинок туру відбувся сьогодні в Петровому, де зустрічалися «Інгулець» та «Металіст 1925». Основні події розгорнулися наприкінці матчу. Господарі вийшли вперед після удару свого бомбардира Ніки Січінави, але в компенсований час гості провели зразкову контратаку, яку влучним ударом завершив бразилець Дерек. Найбільше такому підсумку зраділи конкуренти «Інгульця» й «Металіста 1925» — «Оболонь-Бровар» та «Рух», які, записавши до свого активу чергові перемоги, дещо відірвалися від переслідувачів.

5

Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019, ФК «Авангард» Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) за вихід на поле футболіста, не внесеного до рапорту арбітра на матч, а команді «Прикарпаття» Івано-Франківськ — технічна перемога (3:0).