30 жовтня 2019 17:37

"Ференцварош" Реброва победил в матче Кубка Венгрии

1/32 Кубка Угорщини. Ференцварош Сергія Реброва протистояв Ельоре, команді із третього дивізіону.

У старті з’явився лиш один із трьох українців – Владислав Ігнатенко. Ігор Харатін залишився в запасі. Олександр Зубков у заявку на матч не потрапив.

Підопічні Реброва забили першими: відзначився івуарійський нападник Франк Болі. Суперник із відповіддю не забарився і вже за 5 хвилин зрівняв рахунок — 1:1. Втім, до середини першого тайму Ференцварош згадав, що грає з командою з третього дивізіону Угорщини і понісся забивати. Дубль оформив Лукача Боле. У підсумку, 3:1 на користь команди Реброва.

Ференцварош спіймав хвилю перемог: перемога у Лізі Європи над московським ЦСКА, асистом допоміг своїй команді Олександр Зубков. У чемпіонаті Угорщини команда Реброва здолала свого головного опонента Фегервар, за який виступає Іван Петряк. І ось у Кубку чемпіони Угорщини йдуть далі після впевненої перемоги над Ельоре. Втім, фани все одно незадоволені грою команди.