16 жовтня 2019 22:54

ДЮФЛУ. U-17. "Динамо" - ДЮСШ "Металлург" 2:2

У матчі групи 2 вищої ліги ДЮФЛУ 17-річні динамівці приймали на НТБ «Динамо» у Конча-Заспі запорізький «Металург».

У першому таймі гра розвивалася за сценарієм команди Сергія Беженара та Євгена Лозинського. Голи Кирила Попова та Назара Волошина забезпечили «біло-синім» комфортну перевагу у два м’яча до перерви.

Проте у другому таймі «металурги» зуміли зрівняти рахунок. Спершу Демчун скоротив відставання у рахунку, а під завісу гри Рокотенський врятував гостей від поразки – 2:2.

ДЮФЛУ. U17. Вища ліга. Група 2

«Динамо» (Київ) – ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) – 2:2 (2:0)

«Динамо»: Ігнатенко, Дячук (Пусь, 81), Опанасенко, Маленков, Баранюк, Вуанту, Хрипчук (к), Скрипник (Урсолов, 58), Малиш (Бакушкін, 72), Волошин, Попов

Невикористані заміни: Тугай, Бомащук, Осадець, Міщенко, Олійник, Хацкевич

«Металург»: Москович, Бедин, Кулинич, Брусенцев, Лой, Проскура (к), Трофанюк, Нестеренко (Фоменко, 35), Каверін (Тарасенко, 35), Демчун, Меленчук (Рокотенський, 54)

Невикористані заміни: Домолеча, Половинець, Рейдель, Камишов

Голи: 1:0 – Попов (23), 2:0 – Волошин (32), 2:1 – Демчун (54, пен.), 2:2 – Рокотенський (75, пен.)