14 октября 2019 15:32
Алексей АНДРОНОВ: "Украина использует матч с Португалией, чтобы обкатать свой футбол на фоне очень сильного соперника"

Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч 8-го туру відбіркового циклу до Євро-2020 Україна – Португалія.


Відбірковий турнір до чемпіонату Європи-2020 на фінішній прямій. Вже зрозуміло, що збірні України і Португалії розподілили перші два місця між собою. Там є свої математичні варіанти, в які не дуже віриться, тому далі, швидше за все, вони пройдуть.

Матч між ними в Києві не буде схожий на зустріч в Португалії, коли українці більше відбивалися, але зуміли зачепити ту саму нічию, яка дала хороший старт відбіркового циклу. Гра повинна бути іншою. Олександр Зінченко, півзахисник «Манчестер Сіті», сказав, що, будучи лідером групи, дивно боятися Португалію. Мені здається Україна спробує використовувати цей матч, щоб обкатати футбол на тлі дуже сильного суперника, в лавах якого є Кріштіану Роналду.

Одразу дві цікаві ставки знайшов на сайті Favbet. По-перше, перспективно виглядає варіант обидві заб’ють за 2,0. Проте ще більше мені подобається тотал більше 2,5 м’яча за 2,28. Мені здається, що ні тим, ні іншим нічого сидіти в окопах. Повинен вийти гарний футбол.