28 вересня 2019 21:01

"Динамо" - СК "Днепр-1" 4:0. Первенство U-21. Отчет о матче

Кияни розгромили суперника.

З перших хвилин гри команди створювали гольові моменти. Можливість відкрити рахунок мали Цитаїшвілі і Бражко, але захисники та воротар нейтралізували небезпеку біля своїх воріт.

На 39-й хвилині поєдинку Сирота, прийнявши пас із кутового від Шапаренка, пробив у дальній кут воріт - 1:0.

Другий тайм ознаменувався домінуванням динамівців на полі.

На 52-й хвилині Ісаєнко головою відправив м'яч у ворота суперника: Кузик прострілив із лівого флангу, Шапаренко несильно пробив, воротар дістав м'яч, після чого Євгеній скористався шансом забити другий гол у матчі.

Після виходу на поле Надольського і Блізніченка малюнок гри не змінився, але з'явилося ще більше можливостей подвоїти перевагу.

На 79-й хвилині Блізніченко отримав пас від Сухоручка і влучно поцілив у ворота суперника. А на 92-й хвилині Янаков поставив яскраву крапку в поєдинку, піймавши гостей на контратаці.

4:0 - впевнена перемога підопічних Юрія Мороза.